gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Komik İmalı Sözler İmalı MSN Nickleri

Konu, 'Komik Nickler' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

imalı nickler imalı aşk sözleri mesajlar sözler atasözleri ♥ 8 zayıflı bir karne bulan , insaniyet namına çöpe atsın..
    ♥ Aids virüsü de, ebola virüsü de maymun patentli. Maymundan gelmediğimiz kesinde, galiba maymundan gideceğiz..

♥ Anasına bak, babasından dayak ye...

♥ Babanın fakir olması senin suçun değil, ama kayınpederinin fakir olması senin suçun...

♥ Başarılı adam karısının harcayabileceğinden fazla para kazanandır. Başarılı kadın ise böyle bir adam bulandır.

♥ Başına gelenlerin daha korkuncu da olabilirdi . Mesela benim başıma gelebilirdi.

♥ Bende şeytan tüyü yok, epilasyonla aldırdım.

♥ Benzinlikte sigara içmeyiniz. Hayatınız ucuz olabilir ama benzin pahalı...

♥ Bildiğim tek şaşmaz kural bütün kuralların şaştığıdır!

♥ Bu tüp bebek hatalı; hep gaz kaçırıyor...

♥ Bukalemunun ikiz yavruları olmuş, isimlerini : Şukalemun, Okalemun koymuş...

♥ Çevreci kızlarla çıkmayın... Beklete beklete sizi ağaç ederler.

♥ Çok yaratıcıyımdır... Acayip sorun yaratırım!

♥ Eskiden kibirliydim... Şimdi tamamen kusursuzum.

♥ Gül'ü seven abisine katlanır.

♥ Hayvanları çok seviyorum,özellikle kızarmış tavuğu !

♥ Hiçbir önyargım yok, bütün insanlardan nefret ediyorum o kadar..

♥ İçerken araba kullanmayın. Bir yere çarparsanız biranız dökülür, ziyan olur...

♥ İşi olmayan giremez çünkü içerde yeterince işsiz var...

♥ İthal kotlar kapış kapış, ne jeans milletiz yahu.

♥ Karanlıkta mehtapta oturmak iyidir... Ama mehtapla karanlıkta oturmak daha iyi!

Komik İmalı Sözler İmalı MSN Nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komik nickler===> komik msn nickleri

komik nickler===> komik msn nickleri

suursuz_manda poset_çay shitlembik çöp_kovasi kavanozdaki_adam Asiri_Yakisikli Kedimi _7_m Bal10cuk Endoplazmikredikulum yesil_ninca (nami diger= uçan depik) Manyetik Karpuz Digital Portakal Kanatli Orkid Takmis Örgüçsüz Deve Kumsalda_Koshan_Beyaz_Benekli_Kopek küresellestirebildiklerimizdenmisiniz_yoksa_kürese llestiremediklerimizden_mi? SeVisKeN_Chat_ManYaQi...
  2. İlginç komik msn nickleri

İlginç komik msn nickleri

ilginç komik nickler komik ilginç nickler ve göndermeli oyun nickleri bir taş attım pencereye puff daddy 50cent çıktı usher evde yok dedi why why ? 300 spartalı işeyerek bir havuzu 5 saatte dolduruyorsa 50 truvalı kaç saatte doldurur? HER KASARIN SONU TOST OLMAKTIR uçmasını bilirsen olursun pilot istemesini bilirsen iner sana her külot azraili dişi göndersinler ölümle bile sevişirim --------im...
  3. güldüren komik msn nickleri

güldüren komik msn nickleri

komik msn nickleri güldüren nickler güldüren mesajlar komik mesajlar Komik Msn Nickleri - uzun lafın kısası : UL -Bu erikson, başka erik yok. -Kadın hakkı yoktur çünkü hakkı erkek ismidir. -Yes abicim, Türkçe egitime benden de okey!!! -ilahi Azrail sen adami öldürürsün -Oglumun adini mafya koydum, artik bi mafya babasiyim! -Dünya döner , ay kebap. -O kadar iyi uyurum ki bu isi gözüm kapali...
  4. KAYNANADAN GELİNE imalı sözler...

KAYNANADAN GELİNE imalı sözler...

kaynanaya sözler kaynanaya güzel sözler rüyada kaynanasını görmek rüyada ölmüş kaynanayı görmek ölmüş kaynanasını Meleklerim.. Kaynana olan meleklerim... Eğer sizin gelin başınıza bela isee.. İşte sizleree güzel imalı sözler.... :piha: Şuan bazı melekler bu yazdıklarıma kızabilir ama unutmayalım ki bütün gelinler melek diye bir şey yok... Öyle gelinler varkii.... cadı kaynanalara papuçlarını...
  5. GELİNDEN KAYNANAYA imalı sözler

GELİNDEN KAYNANAYA imalı sözler

kaynanaya sözler kaynanaya güzel sözler kaynanayı ne yapmalı sözleri kaynanayla ilgili kaynanalarla ilgili Aman hepkananaların mı dili papuç gibi olacak... Biraz da gelinlerin ki papuç gibii olsun ve kaynanaları diller iile yesin... :piha: Düdüklü tencere Asiri pencere Dumansız baca Kaynanasız koca Kazandaki iç bakla Mevla’m yârimi sakla Azrail gelirsen Önce kaynanam yokla...

Sayfayı Paylaş