gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Komik İsimli Türk Filmleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

komik isimli filmler son çıkan komik türk filmleri türk filmleri 2010 en 2010 turk Komik isimli filmler aslında birazda saçma isimler olmuş :D

BEN BIR KANUN KACAGIYIM (1966)

BEN BIR SOKAK KADINIYIM (1966)

GUNAHINI ODEYEN KADIN (1969)

GUNAHINI ODEYEN ADAM (1969)

GUNAHLARINI KANLARIYLA ODEYENLER (1969)

IYI DOVERIM KOTU SEVERIM (1972)

ACI SEVERIM TATLI DOVERIM (1975)

OLUMUNU KENDIN SEC (1971)

OLMEDEN TOVBE ET (1971)

MEZARINI KAZ BENI BEKLE (1971)

IPINI BOYNUNDA BIL (1971)

VE SILAHINI CEKTI (1972)

KIYMA BANA GUZELIM (1962)

VUR VUR KAC KAC (1972)

VURMA ZALIM VURMA (1972)

FIRCANA BAYILDIM BOYACI (1978)

VE ONU VURDULAR (1973)

OLUMLE SEVISENLER (1972)

SEVISEREK OLENLER (1975)

ZIMBALA BILAL (1975)

ISMET BU NE KISMET (1978)

KOKLA AMA KOPARTMA (1975)

HASAN ALMAZ BASAN ALIR (1975)

BU BABA BASKA BABA (1975)

BEN ARMUDU DISLERIM (1975)

SIPSAK BASARIM (1975)

YUZME BILMIYORSAN ISIN NE AGACTA (1978)

HER ADIMIM BELA (1972)

ADIM BELADIR (1970)

ADIM KAN SOYADIM SILAH (1970)

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    hahaha
    ya bu filmlerin adlarini verenler, hicme düsünmemisler ya hahaha hahaha

FIRCANA BAYILDIM BOYACI (1978)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yok artık :D:D Cidden bu isimlerde türk filmleri var mı, ben hiç duymadımda :D:D

Komik İsimli Türk Filmleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinemaseverler Türk filmlerine doyacak

Sinemaseverler Türk filmlerine doyacak

Sinemaseverler Türk filmlerine doyacak Sinemaseverlerin ilgisini çekeçek 15 yeni Türk filmi, yıl sonuna kadar vizyona girecek. 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in de rol aldığı ve firari bir cumhurbaşkanının birkaç günlük öyküsünü anlatan "Cumhurbaşkanı Öteki Türkiye" 21 Eylülde izleyiciyle...
  2. Hangi türk filmleri yarışacak?

Hangi türk filmleri yarışacak?

İSTANBUL - Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde, Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı’nın (TÜRSAK) organizasyonu ve Turkcell’in ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Yeşilçam Ödülleri, 3 Mart 2009’da ikinci kez Türk sinemasına emek verenleri onurlandıracak. Türkiye’de ilk kez sinema dünyasının önemli isimlerinin oylarıyla belirlenen Yeşilçam Ödülleri, Fransa’nın Cesar, İtalya’nın...
  3. Bazı Komik Türk Huyları

Bazı Komik Türk Huyları

komik huylar Arkadaşlar bizim Türklerin aslında güzel ve bazı komik huyları vardır. Sadece bize has huylar bunlar, aslında diğer ülkelerde de bunlara benzer birçok şey vardır ama bizim milletimiz gerçekten bir alem.. Bakın bizim Türklerin bazı garip huyları bunlar 1-Kardan adama tekme atma veya bozmaya çalışma, 2-Yeni atılmış bir betona basma veya isim yazma, 3-Gazete ve dergilerdeki...
  4. Türk Sinemasından Komik Replikler :)

Türk Sinemasından Komik Replikler :)

komik replikler en komik replikler replik replikleri Çocukluğumda gayet ciddi ve güzel gelirdi böyle şeyler arkadaşlarım ama şimdi okudukça gülesim geliyor. İşte karşınızda Komik Türk Sineması Replikleri Guzel oldugunuz kadar kustahsiniz da. -Annecigim ben bu amcayi cok sevdim. Ona baba diyebilirmiyim? -Bana annemi tekrar anlatir misin babacigim? Senin annen bir melekti yavrum. -Neden...
  5. Dünyadaki Komik İsimli Futbolcular!

Dünyadaki Komik İsimli Futbolcular!

Sevgili melekler, ben okuyunca çok güldüm, özellikle birkaçına :D:D Eminim sizin de hoşunuza gidecek. İşte dünya futbolundan bizim lisanımıza hayli komik gelen isimleriyle futbolcular... :D:D Nene - Al Gharafa Dede - Eskişehirspor Omam Bıyık - Kamerunlu eski futbolcu Salako - Nijerya asıllı İngiliz eski futbolcu Paul Jose Mpoku - Standart Liége Tim Cahill - Everton'lı eski futbolcu...

Sayfayı Paylaş