gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Komik Lakaplar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Komik Lakaplar arıyorum ben arkadaşlarıma Komik Lakaplar takacağım düşündüm bişey bulamadım birde sizden yardım isteyeyim dedim :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Komik Lakaplar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lakapların Hikayesi

Lakapların Hikayesi

müthiş lakaplar kahraman lakapları sporcu lakapları erkek magic lakaplı sporcu Michael Jordan(air jordan) Jordan havayollari olarak bilinen basketbolun gelmis geçmis en büyük oyuncusunun Michael Jordan'in 'Air' lakabi;siçrama yetenegi ve faul çizgisinden yaptigi akil almaz smaçdan geliyor.Havada asili kalma yetenegi olan ender oyunculardan biri olan Michael Jordan bu özelligi ile 1987'de...
  2. peygamber efendimizin lakapları

peygamber efendimizin lakapları

Hazreti Muhammed S.A.V efendimizin lakapları varmış kızlar bunu bilen varsa yazabilir mi ?_ Birde bu lakapları neden dolayı vermişler.
  3. İngilizce Lakaplar

İngilizce Lakaplar

İngilizce Lakaplar msn de kullanacağım ve facede de kullanacağım İngilizce Lakaplar istiyorum ve lütfen anlamlarını da yazın arkadaşlar.
  4. Takılan Komik Lakaplar :)

Takılan Komik Lakaplar :)

Komik Lakaplar Takılan Komik Lakaplar Her yörede, özellikle köylerde eskiden beri insanlar birbirlerine lakaplarıyla seslenirler melekler :) Özellikle soyadı kanunundan önce insanları birbirlerinden ayırmak için kullanılan lakaplar artık çok fazla kullanılmıyor. Bu yazımızda sizler için takılan komişk lakapları derledik ve paylaşıyoruz :) Mak Hasan Zilli Zarife Gıdirin Memet Çatal Ömer...
  5. Birine lakap takmak günahmıdır?

Birine lakap takmak günahmıdır?

Lakap, ya yermek, alay etmek veya övmek, takdir etmek için kullanılır. İnsanları beğenmediği, üzüleceği lakaplarla çağırmak günahtır. Böyle bir lakapla arkasından konuşmak da gıybettir, haramdır. Kur’an-ı kerimde mealen buyuruldu ki: (Ey müminler, bir kısmınız, diğer kısmınızı alaya almasın! Belki de alay edilenler, kendilerinden daha iyidir. Birbirinizi ayıplamayın, kötü lakaplarla...

Sayfayı Paylaş