gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Komik Mail Adresleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

komik mail adresleri komik adresler Tarih ögretmeni [email protected]

İngilizce Öğretmeni
    [email protected]

Almanca Öğretmeni
    [email protected]

Matematik Öğretmeni
    [email protected]

Geometri Öğretmeni
    [email protected]

Din Kül. ve Ahl.Bil. Öğretmeni
    [email protected]

Beden Öğretmeni
    [email protected]

Cografya Öğretmeni
    [email protected]

Kimya Öğretmeni
    [email protected]

Fizik Öğretmeni
    [email protected]

Biyoloji Öğretmeni
    [email protected]

Edebiyat Öğretmeni
    esdi_nesim-i_nev-bahar_acild [email protected]

Resim Öğretmeni
    [email protected]

Müzik Öğretmeni
    biz_heybelide_her_gece_mehta [email protected]

Komik Mail Adresleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adres

Adres

Adres sormak bir bilene akıl danışmaya, adres söylemek ya ad vermek bir kimseye bir işte danışmanlık yapmaya delalet eder.Adres almak veya vermek:akraba ve dostlarınızı ziyaret edeceğiniz anlamına gelir. Adres almak veya vermek:akraba ve dostlarınızı ziyaret edeceğiniz anlamına gelir.Rüyada birisinin sizden bir adres sordugunu veya sizin bir kimseden adres sormanizi görmek, bu günlerde...
  2. mail adresi...

mail adresi...

okudum hoşuma gitti sizinle paylaşmak istedim güzel bir hikaye .. keyifle okumanızı diliyorum... Personel şefi kısa bir iş görüşmesini takiben ve test (yer temizletme) yaptıktan sonra şunu söyler: " - İşe kabul edildin, bana e-mail adresini ver, sana başlama tarihini ve getireceğin evrakları bildireceğim." Adam boynu bükük bir şekilde bilgisayarının ve tabii ki e-mailinin...
  3. Müzikli Mail

Müzikli Mail

Mailimi karşı taraf açınca otomatik olarak müzik çalsın istiyorum Bilen arkadaşlar varsa, anlatırlarsa sevinirim
  4. işkur mail adresi nasıl değiştirilir ?

işkur mail adresi nasıl değiştirilir ?

merhaba işkura üye oldum ama mail adresimi değiştirmek istiyorum nasıl yapıcam bilginiz varmı bulamadım da ben
  5. Facebook mail adresleri nasıl mail atarım ?

Facebook mail adresleri nasıl mail atarım ?

facebook iletişim mail adresleri facebooka mail atma Son günlerde özellikle ilk facebook'a kayıt olurken verilen isimlerden dolayı bir çok kişinin facebook hesabı dondurulmuş durumda. Özellikle facebook hesabınızda sorun var ise veya dondurulma durumu söz konusu ise, ister istemez haklı gerekçelerinizle birlikte şikayetlerinizi FAcebooka iletmeniz gerekiyor. Bunu yapabilmek için öncelikle...

Sayfayı Paylaş