gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Komİk Mesajlar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

- Ilk seferde kazamazsan, suçu amirlerine at, ikinci seferde kazamazsan hile yap, üçüncü seferde kazanamazsan vazgeç, salakligin alemi yok. - Sen hic sahanda yumurta yedin mi? Evet....Peki deplasmanda yedin mi? - Cok iyi halk oyunlari oynayan bir kazana ne deriz?...Iyi oynayan kazansin!..
    - Kendini mutlu hissediyorsan, bir yerde yine bir salaklik yaptin ve farkinda degilsin demektir.
    - Dokuz parmaginda dokuz marifet var.Bir parmagiyla hep burnunu karistiriyor
    - Mütevazi olun.Ben mükemmelligimi buna borçluyum..

Komİk Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komik mesajlar...

komik mesajlar...

Zorla güzellik olmaz, estetikle olur... Erkekler park yeri gibidir. İyilerin hepsi kapılmıştır... Sol kulağını kapatırsan sağ duyulu olursun... Hiç bir ön yargım yok. Bütün insanlardan nefret ediyorum, o kadar... Dün gece seni o kadar aradım ki, soğuk vücuduma dokunmanı o kadar istedim ki , yatağa sensiz ve çıplak girmek zorunda kaldım! Nerdeydin canim pijamalarım.. Karanlıktı,gözleri...
  2. Komik günaydın mesajları

Komik günaydın mesajları

Günaydın çayımın şekeri, günaydın ekmegimin yağı, günaydın balım ,pekmezim, reçelim.. Kahvaltı hazır mı? Kalk artık yata yata yatağı çürüttün garanti kapsamı dışında kalacak yatak kullanıcı hatası diye.. Günaydın Günaydın günaydın haydi kalk uyann gel katıl bize gir aramıza bir fırça bir macun her yemekten sonra.. Yata yata bitleri öldürdün, kalkta rahatça gezsinler kafanda. Günaydın...
  3. Komik Romantik Mesajlar

Komik Romantik Mesajlar

Komik Romantik Mesajlar paylaşmanız için yazıyorum bu msjı size ve şimdiden tşklerimi sunuyorum
  4. Romantik ve Komik Mesajlar

Romantik ve Komik Mesajlar

Komik Romantik Mesajlar Romantik Komik Mesajlar Sevdiğinizle paylaşabileceğiniz romantik ve bir o kadar da komik mesajları ve güzel sözleri sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Seni benim kadar sevenler, sana benim kadar hasret kalsin. Sen elimden tutunca, deniz basardi içimi. Sen elimden tutunca, yüregim yesil yosunlara takilip günlerce dip akintilarinin pesisira gitmek isterdim. Yanağına...
  5. komik yılbaşı mesajları yazarmısınız

komik yılbaşı mesajları yazarmısınız

Herkese merhaba , bu siteye bayılıyorum ve sizlerden yılbaşı için çok komik mesajlar rica ediyorum :D

Sayfayı Paylaş