gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

komik msjlar

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

komik msjlar
    • Ilk seferde kazamazsan, suçu amirlerine at, ikinci seferde kazamazsan hile yap, üçüncü seferde kazanamazsan vazgeç, salakligin alemi yok.
    • Sen hic sahanda yumurta yedin mi? Evet....Peki deplasmanda yedin mi?
    • Sayin abone... Aradiginiz istikamete dogru bütün hatlar doludur. Lütfen baska istikamete dogru telefon ediniz
    • Kendini mutlu hissediyorsan, bir yerde yine bir salaklik yaptin ve farkinda degilsin demektir
    • Yasamaya ayri, yürütmeye ayri zaman mi ? Ben darbe kullaniyorum. Yikiyorum. Çikiyorum
    • Çocugun biri birgün kafasini islatmadan sampuanlamaya baslamis. Annesi de: -Olum hiç saç islatilmadan sampuanlanir mi? deyince çocuk: Ama anne bu sampuanda "kuru saçlar için" yaziyor!!!
    • Size yapilmasini istemediginiz bir seyi baskasina yapin. Çok zevkli oluyor...
    Abi beni niye anlamiyon. Sende idrak yollari enfeksiyonu mu var?

komik msjlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa mı kısa Hazır Msjlar

Kısa mı kısa Hazır Msjlar

Hazır Msjlar Seni benden fazla seven bulursan;ben seni unutmaya raz?y?m Seni sevdi?imi bir kalbim biliyor o da dilsiz.. A?k lüks bir lokantada yenilen en pahal? kaz?kt?r Her gölgeyi sevemezsin,binlerce gölgenin aras?ndan seninkine benzeyene rastlad???nda hissetti?in duygudur a?k...tan?mlayamazs?n... Seven Unutmaz Unutmu?sa Sevmemi?tir.Sevipte Unutmu?sa, Sevmesini Bilmemi?tir. ELVEDA...
  2. Meleklerden Ramazana dair msjlar sohbetler

Meleklerden Ramazana dair msjlar sohbetler

ramazana dair ramazana dair güzel sözler Meleklerim başlıktanda anlaşıldığı gibi bu başlık altında raqmazana dair bir birimize güzel msjlar ve sohbetler edeceğiz;) Düşünüyorumda oruç tutmanın güzelliği ne kadar büyüktür... Diğer aylardaki suç oranına göre ramazan ayında işlenen suç oranlarının düşük olması ramazın güzelliği ve hikmetine bir örnek değilmidir.. Gönül isterki her ay Ramazan ayı...
  3. Hazır Msjlar facebook

Hazır Msjlar facebook

Hazır Msjlar Seni benden fazla seven bulursan;ben seni unutmaya raz?y?m Seni sevdi?imi bir kalbim biliyor o da dilsiz.. A?k lüks bir lokantada yenilen en pahal? kaz?kt?r Her gölgeyi sevemezsin,binlerce gölgenin aras?ndan seninkine benzeyene rastlad???nda hissetti?in duygudur a?k...tan?mlayamazs?n... Seven Unutmaz Unutmu?sa Sevmemi?tir.Sevipte Unutmu?sa, Sevmesini Bilmemi?tir. ELVEDA...
  4. Dini İslami sözler ve msjlar

Dini İslami sözler ve msjlar

islami sözler islami sözler facebook facebook dini dini güzel “ibadetlerin en kolayı ve en çok faydalısı, az konuşmak ve iyi huylu olmaktır. Hadîs-i Serîf” • “Akıl gibi mal, iyi huy gibi dost, edep gibi miras ve ilim gibi şeref olmaz. Hazret-i Ali “Radıyallahü anh” br> • “Kul, bir şey varken hamd ederse, Allahü teâla ondan hoşnut olur. Hadîs-î Şerif • “Hesaba çekileceğini bildiği halde,...
  5. öğrencilerin sınavda verdiği komik msjlar..

öğrencilerin sınavda verdiği komik msjlar..

Yukarıdaki şiirin ölçüsü nedir? Cevap: Yaklaşık dokuz santimetredir. Kimlere zekat verilmez? Cevap: Şeytana. Demokrasilerde kuvvetler ayrılığı kaça ayrılır? Cevap : Üçe; kara, deniz, hava kuvvetleri Mondros'u açıklayınız? Cevap: Mondros kimdir bilmiyom İneğin midesi kaç bölümdür? Cevap: İki oda bir salon bir mutfak Servet-i Fünun edebiyatı hangi edebi akımlardan etkilenmiştir? Cevap:...

Sayfayı Paylaş