gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

komik nickler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

->Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...elim telefonda ...Kalbim çevrim dışı... ->Birisi acıyı çekti,öteki acıyı servis etti.

->Düşman kelimesinin anlamını arkadaş sıfatının taşıyanlardan öğrendim.

->Çok şerefsiz gördüm ama hİçbiri senİn kadaR profesyoneL değiLdi.

->Yan Cehennem Yan , Doğal Gazda Vaar Nasıl Olsa :))

->Benim gibisini google’da arasan bulamazsın.

-> Msn’ de 20 kişi çevrimiçi; 8 tanesi dışarda, 7 tanesi meşgul, 4 tanesi hemen dönecek 1 tane salak’ta bu nicki okuyor !

->Sevmek çay, sevilmek şeker, bizim gibi gariban çayı şekersiz içer !

->Bir yerini mi kestin ? Mis gibi hıyar koktu da !

->Kıyamet gelsede; hepberaber kopsak !

->Dünya yansa kaşarı erimez.

-> Takıl bana hayatın renklensin, fazla takılma gökkuşağına dönersin.

komik nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu nickler komik nickler:)))

bu nickler komik nickler:)))

komik nickler 2011 Bağırsak kurtları bağırsakta yaşar, bağırmasakta . » " Ílk görüşte aşka inanır mısın ? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim?" » Bir kazan varmış. Bu kazan çok iyi dans ediyormuş, muhteşem kıvırıyormuş. Bu kazana ne denir ? İyi Olan Kazansın... » Kusura bakma birader, seni birine benzettim. Olabilir, babam çok gezermiş... » Aşk çılgınlığın en zevkli...
  2. gaffur nickleri komik nickler taraftarlar icin nickler

gaffur nickleri komik nickler taraftarlar icin nickler

-arkadaşlarımı begenmüyormüsün?? -Bi akşam bize gelsene? -Bana Nie haber verilmiyorrr!? -Çöpü almaya kapıya geliyorum, Çalıyorum çalıyorum açmıyorsun... Ne Ayak ? -Aleme Akalım -Anladın sen anladın... -Gelsen Tam süper olacak -Cafede takılalım mı? -Gaffur Kendi Kendine söyle der; Gidelim Gaffur -beni niye eklemedin?? beni beğenmiyor müsün?? -olur mu canım..yani aşk olsun..gerçekten böle...
  3. komik nickler===> komik msn nickleri

komik nickler===> komik msn nickleri

suursuz_manda poset_çay shitlembik çöp_kovasi kavanozdaki_adam Asiri_Yakisikli Kedimi _7_m Bal10cuk Endoplazmikredikulum yesil_ninca (nami diger= uçan depik) Manyetik Karpuz Digital Portakal Kanatli Orkid Takmis Örgüçsüz Deve Kumsalda_Koshan_Beyaz_Benekli_Kopek küresellestirebildiklerimizdenmisiniz_yoksa_kürese llestiremediklerimizden_mi? SeVisKeN_Chat_ManYaQi...
  4. Komik Msn Nickleri

Komik Msn Nickleri

Komik Msn Nickleri Bir yerini mi kestin ? Mis gibi hıyar koktu da ! Aşk ilkokulda komedi, ortaokulda trajedi lisede dram, imam hatip’ te haram ! Seni sevdimde ne oldu ? Turkcell ve efes zengin oldu ! Erkekler limona benzer; yedikçe ağzın sulanır, baktıkça miğden bulanır ! Sevmek çay, sevilmek şeker, bizim gibi gariban çayı şekersiz içer ! Satanist kesen psikopat kedi ! Pamuktan prenses mi...
  5. Eğlenceli Msn Nickleri Komik nickler

Eğlenceli Msn Nickleri Komik nickler

Eğlenceli Msn Nickleri Eğlenceli Komik Nickler Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda sizlere ve isteyen herkese eğlenceli ve komik msn nicklerini sunuyoruz. Oldukça eğlenceli msn nickleri için mausenizi az biraz aşağıya doğru kaydırınız Melek'ler:) Başarılı adam karısının harcayabileceğinden fazla para kazanandır. Başarılı kadın ise böyle bir adam bulandır. Bu tüp bebek hatalı;...

Sayfayı Paylaş