gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

komik nicklere devamm)))

Konu, 'Komik Nickler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

komik nickleri en komik nickler en nickleri nicklere çok nickler ♥ 8 zayıflı bir karne bulan , insaniyet namına çöpe atsın..
    ♥ Aids virüsü de, ebola virüsü de maymun patentli. Maymundan gelmediğimiz kesinde, galiba maymundan gideceğiz..

♥ Anasına bak, babasından dayak ye...

♥ Babanın fakir olması senin suçun değil, ama kayınpederinin fakir olması senin suçun...

♥ Başarılı adam karısının harcayabileceğinden fazla para kazanandır. Başarılı kadın ise böyle bir adam bulandır.

♥ Başına gelenlerin daha korkuncu da olabilirdi . Mesela benim başıma gelebilirdi.

♥ Bende şeytan tüyü yok, epilasyonla aldırdım.

♥ Benzinlikte sigara içmeyiniz. Hayatınız ucuz olabilir ama benzin pahalı...

♥ Bildiğim tek şaşmaz kural bütün kuralların şaştığıdır!

♥ Bu tüp bebek hatalı; hep gaz kaçırıyor...

♥ Bukalemunun ikiz yavruları olmuş, isimlerini : Şukalemun, Okalemun koymuş...

♥ Çevreci kızlarla çıkmayın... Beklete beklete sizi ağaç ederler.

♥ Çok yaratıcıyımdır... Acayip sorun yaratırım!

♥ Eskiden kibirliydim... Şimdi tamamen kusursuzum.

♥ Gül'ü seven abisine katlanır.

♥ Hayvanları çok seviyorum,özellikle kızarmış tavuğu !

♥ Hiçbir önyargım yok, bütün insanlardan nefret ediyorum o kadar..

♥ İçerken araba kullanmayın. Bir yere çarparsanız biranız dökülür, ziyan olur...

♥ İşi olmayan giremez çünkü içerde yeterince işsiz var...

♥ İthal kotlar kapış kapış, ne jeans milletiz yahu.

♥ Karanlıkta mehtapta oturmak iyidir... Ama mehtapla karanlıkta oturmak daha iyi!

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: komik nicklere devamm)))
    emeğine sağlık canım:):):)

3. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: komik nicklere devamm)))

paylaşım için sağol

komik nicklere devamm))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu nickler komik nickler:)))

bu nickler komik nickler:)))

komik nickler 2011 Bağırsak kurtları bağırsakta yaşar, bağırmasakta . » " Ílk görüşte aşka inanır mısın ? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim?" » Bir kazan varmış. Bu kazan çok iyi dans ediyormuş, muhteşem kıvırıyormuş. Bu kazana ne denir ? İyi Olan Kazansın... » Kusura bakma birader, seni birine benzettim. Olabilir, babam çok gezermiş... » Aşk çılgınlığın en zevkli...
  2. komik nickler===> komik msn nickleri

komik nickler===> komik msn nickleri

suursuz_manda poset_çay shitlembik çöp_kovasi kavanozdaki_adam Asiri_Yakisikli Kedimi _7_m Bal10cuk Endoplazmikredikulum yesil_ninca (nami diger= uçan depik) Manyetik Karpuz Digital Portakal Kanatli Orkid Takmis Örgüçsüz Deve Kumsalda_Koshan_Beyaz_Benekli_Kopek küresellestirebildiklerimizdenmisiniz_yoksa_kürese llestiremediklerimizden_mi? SeVisKeN_Chat_ManYaQi...
  3. komik nickler

komik nickler

->Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...elim telefonda ...Kalbim çevrim dışı... ->Birisi acıyı çekti,öteki acıyı servis etti. ->Düşman kelimesinin anlamını arkadaş sıfatının taşıyanlardan öğrendim. ->Çok şerefsiz gördüm ama hİçbiri senİn kadaR profesyoneL değiLdi. ->Yan Cehennem Yan , Doğal Gazda Vaar Nasıl Olsa :)) ->Benim...
  4. Nicklere devammm...

Nicklere devammm...

En güzel en yeni nicklerr burda İçince düşüyor aklıma yaşamak İnansam düşerdim peşine Ama yalanlar . . . ηє кadяada zσямuş atмaк кaLвiмdєη Sєηi ωє uηutмaк вütüη qєςмişi Saηкi вiя qєςмişiмiz ωaя qiвi uммaк ωє uηutмaк . . GüzeŁ bi gökyüzü çizdim kendime ^^ Yağmur sonrası gökkuşağım biŁe var :] Aşk'a geldim sevgili.. Yani sana... HadiSarılsana...! Uzak olsun acında...
  5. Eğlenceli Msn Nickleri Komik nickler

Eğlenceli Msn Nickleri Komik nickler

Eğlenceli Msn Nickleri Eğlenceli Komik Nickler Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda sizlere ve isteyen herkese eğlenceli ve komik msn nicklerini sunuyoruz. Oldukça eğlenceli msn nickleri için mausenizi az biraz aşağıya doğru kaydırınız Melek'ler:) Başarılı adam karısının harcayabileceğinden fazla para kazanandır. Başarılı kadın ise böyle bir adam bulandır. Bu tüp bebek hatalı;...

Sayfayı Paylaş