gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Komik Öğrenci Fıkraları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Komik Öğrenci Fıkraları istiyorum sizden ama lütfen komik olsun eğlendirsin güldürsünü :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Komik Öğrenci Fıkraları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komik Nasrettin Hoca Fıkraları

Komik Nasrettin Hoca Fıkraları

nasrettin hoca fıkraları kısa nasrettin hoca fıkraları komik Onun masalları ve fıkralarıyla büyüdük, kimi zaman okulda öğretmenimiz anlattı, kimi zaman babamız ya da annemiz. Hep ona hayran kaldık, göle maya çaldı, kazanı doğurttu efsane Nasrettin hoca fıkralarıyla şimdide bizi kendine hayran bırakıyor Melek'lerim. Komik Nasrettin Hoca Fıkraları Adam Olmak Bir gün Hoca'nın bulunduğu...
  2. En komik Politika Fıkraları

En komik Politika Fıkraları

En komik Politika Fıkraları komik Politika Fıkraları Politika Fıkraları Akşam akşam biraz gülmek ister misiniz Melek'ler? O halde size politikanın en tatlı hallerini gösteriyor ve politika fıkralarını sunuyorum :) Okuyun bol bol gülün, günün stresini atın gevşeyin, varsa sizin de bildiğiniz bir fıkra, sizde bizimle paylaşın :) Politika Nedir? İşte budur : Çocuk babasına sorar:...
  3. En Komik Fıkralar

En Komik Fıkralar

En Komik Fıkralar En Komik Fıkralar kısa en komik fıkralar temel Bende size biraz komik fıkralar sunmak istedim hep siz bana bilgi veriyorsunuz tşk etmek için bende sizi eğlendirmek istedim melekler:) evin reisi adamın biri kitapçıya gider ve tezgahtara -evin reisi erkektir adli kitap var mi? diye sorar. tezgahtar cevap verir -malesef beyefendi masal kitabı satmıyoruz. :))...
  4. Çok Komik Öğrenci Fıkraları 2012

Çok Komik Öğrenci Fıkraları 2012

Komik Öğrenci Fıkraları Öğrenci Fıkraları Öğrenci Fıkraları Komik Canınız mı sıkkın ? Keyfiniz mi yok ? O halde melekler, az sonra okuyacağınız birbirinden komik fıkralarla kendinize geleceğinize şüphemiz yok. Buyrun hahaha Matematik yalan söylemez Öğretmen matematik dersinde öğrencilerine sordu: - Çocuklar, matematik asla yalan söylemez. Örneğin bir adam bir tarlayı on...
  5. çok komik fıkralar

çok komik fıkralar

çok komik fıkralar istiyorum sizden kızlar bana çok komik fıkralar yazın lütfen.

Sayfayı Paylaş