gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Komik Öğrenci Şiirleri

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Komik Öğrenci Şiirleri istiyorum sizden şimdiden tşklerimi sunuyorum şiirler için

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Komik Öğrenci Şiirleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komik şiirler sözler

komik şiirler sözler

komik şiirler sözler Babamı Dinliyorum Babamı dinliyorum gözlerim kapalı Önce bir yumruk hissediyorum hafiften Ardından tekmeler geliyor kafama Uçuyorum havalarda Uzaklarda, çok uzaklarda Annemin hiç durmayan çığlıkları Babamı dinliyorum gözlerim kapalı Bu dönem sınıfı geçeceğim derken Geliyor sürü sürü kırıklar Ahlar çekiyorum odamda Gözümün önüne geliyor müdürün bakışları Babamı...
  2. komik Bir Aşk Şiiri

komik Bir Aşk Şiiri

Bunu yazan baya bi romantik olmalı bence .Ya sizce :D Yaşanılanları ctrl-S ile kaydedip, Ctrl-Z ile geri yaşıyorum Ben sevdamı download edip masaüstüne alıyorum. En çokta ekranı kapladığın o anı özlüyorum Italik yürüyüşlüm, Bold bakışlı sevdiğim... Öyle bir halt yedim ki, sakın affetme beni Simge durumuna küçült, saatlerce beklet beni Tüm sistemlerimi çökert, Ziple sıkıştır ve...
  3. Öğrencilerin komik cevapları....

Öğrencilerin komik cevapları....

soru: ismet inonu'nun batı cephesine bakışı nasıl idi, acıklayınız cevap:200 metreden durbunle.. ************************************************************************ muhasebe sınavı: soru: kasa sayımında 100bin tl eksik çıkmıştır. bunu büyük defterde*muhasebeleştiriniz. cevap: tekrar sayın, eksik çıkmaması lazım....
  4. Çok Komik Öğrenci Şiirleri

Çok Komik Öğrenci Şiirleri

Komik Öğrenci Şiirleri Kısa Çok Komik Öğrenci Şiirleri Yüzünüze biraaz tebessüm yerleşeceğine inandığımız zıpır mı zıpır öğrenci şiirlerini paylaşıyoruz melekler :D:D BİR YIL BOYUNCA YATTIk DEFTERİ KİTABI SATTIK DERSLERDE ŞAMATA YAPTIK BÖYLE GEÇTİ BU SENE FERDİ HOCA BİZİ GEÇİRSENE BUGÜNKÜ ÖDEVİ YARINA BIRAKTIK SONRA YAPARIZ DİYE YAN GELİP YATTIK ERTESİ GÜN SÖZLÜDE KAFADAN ATTIK GEÇTİ...
  5. Komik Öğrenci Fıkraları

Komik Öğrenci Fıkraları

Komik Öğrenci Fıkraları istiyorum sizden ama lütfen komik olsun eğlendirsin güldürsünü :)

Sayfayı Paylaş