gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Komik Öğrenci Sözleri 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 Yılında kullanabileceğimiz komik koskomik öğrenci sözleriniz var mı ? Yeni yılda kullanayım arkadaşlarıma bari teşekkür ediyom iyi yıllar diliyom yom yom yom :D:D

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
Komik Öğrenci Sözleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Öğrenci Sözleri

2012 Öğrenci Sözleri

Komik genelde atasözlerinden uyarlamalı anonim sözlerden birazdan bahsedeceğiz meleklerim. Bu sözleri araştırırken birden öğrencilik yıllarıma gittim :D:D Acaba hiç bir şekilde kopya çekmeden öğrencilik yıllarını tamamlayan bir kişi varmıdır :D:D Hayır var ise özellikle sitemizde ve üyelerimiz arasında onu tebrik etmek istiyorum Helal olsun demek istiyorum. :dede: yaşlandık artık yaşlandıııık...
  2. Komik düğün davetiye sözleri 2012

Komik düğün davetiye sözleri 2012

komik düğün davetiyeleri komik davetiye sözleri komik düğün davetiye yazıları Gülmeyi ve gülsdürmeyi seven, evlilik hazırlıkları yapan neşeli çiftler için, ayrıca sıradışı olmak isteyen gelin ve damat adayları için, bu sayfamızda komik düğün davetiyesi sözlerini paylaşıyoruz Melek'ler:) Bekarlık limanından saadetler diyarına mutluluk adlı gemiyle yolculuğa çıkıyoruz. Bizi uğurlamaya...
  3. Komik Öğrenci Sözleri

Komik Öğrenci Sözleri

Komik Öğrenci Sözleri istiyorum ama hem yeni sözler olsun hemde çok komik sözler olsun :)
  4. Yeni Çok Komik Öğrenci Sözleri 2012

Yeni Çok Komik Öğrenci Sözleri 2012

Komik Öğrenci Sözleri Facebook Komik Öğrenci Sözleri Kısa Özellikle facebook üzerinden paylaşabileceğiniz ve msn iletisi olarak ta kullanabileceğiniz birbirinden komik, eğlenceli öğrenci sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :D:D -Öğrenciyi altın sınıfa koymuşlar ille de teneffüs demiş. -Bana hocanı söyle, sana kaç alacağını söyleyeyim. -Her öğrencinin kalbinde bir beş yatar....
  5. Çok Komik Öğrenci Fıkraları 2012

Çok Komik Öğrenci Fıkraları 2012

Komik Öğrenci Fıkraları Öğrenci Fıkraları Öğrenci Fıkraları Komik Canınız mı sıkkın ? Keyfiniz mi yok ? O halde melekler, az sonra okuyacağınız birbirinden komik fıkralarla kendinize geleceğinize şüphemiz yok. Buyrun hahaha Matematik yalan söylemez Öğretmen matematik dersinde öğrencilerine sordu: - Çocuklar, matematik asla yalan söylemez. Örneğin bir adam bir tarlayı on...

Sayfayı Paylaş