gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

komik olaylar .....

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Kadın , 26 , Ankara

Şiddetli kavgamız sırasında :

"Gidiyorum ben, bitti!" dediğimde

"Dönerken mutfaktan su getir, sana laf anlatacağım diye boğazım kurudu!" diyen kocamı huzurlarınızda yılın kozalağı seçiyorum.

Kadın , 22 , Ankara

Yolda yürürken güneş gözlüklü, kulaklıklı bit tipin bana baktığını fark ettim. Tam yanından geçerken :

"Gözlük var diye baktığını fark etmediğimi mi sanıyorsun?" dedim.

Gülerek:

"Kulaklık var diye duymadığımı mı sanıyorsun?" dedi.

Herkes hazır cevap olmuş canım...

Kadın , 26 , Sinop

Duştayım. Birden elektrikler kesiliyor. Hemen kapıyı açıp anneme bağırıyorum:

"Anneee, konuş benimle; korkuyorum!"

Annem başlıyor konuşmaya:

"Bu gece de rüyamda dedeni gördüm. Mezarının başına gitmişim, 'Baba ben geldim; kalk!' diyorum; o da mezardan çıkıyor; başlıyoruz konuşmaya..."

Ben korkudan ağlamaya başlıyorum; annem gülmekten çatlıyor.

Kadın , 24 , İzmir

Her gece uyurken;

"Millet eşiyle yatıyor, ben böyle tek başıma yatıyorum, en iyisi evlenmek." diyorum.Sonra sabah uyanıyorum;

"Aman şimdi işin yoksa kocana kahvaltı hazırla, evi topla, bekarlık sultanlık!" deyip vazgeçiyorum. Sonra gece oluyor

"Evleneyim." diyorum, sonra sabah oluyor vazgeçiyorum, sonra gece...

Kadın , 23 , İstanbul

Ramazanda cemaat toplanmış, teravide. Ufaklığın teki de annesinin peşine takılmış gelmiş. Namaz kılınırken sessiz sessiz olanları izleyen çocuğun dudaklarından hayal gücünü ortaya koyan şu cümleler dökülüyor.

''Yatın kölelerim! Kalkın kölelerim!

Yatın kölelerim! Kalkın kölelerim!''

Cemaat gülmekten, uzun süre secdeden kalkamadı tabi...

Kadın , 34 , İstanbul

"Seviyor musun?" dedim,

"Seviyorum." dedi.

"Ne kadar?" dedim,

"Çok." dedi.

"Ne kadar çok?" dedim.

"Her akşam eve gelip dırdırını çekecek kadar çok..." dedi.

Sustum...!

Kadın , 34 , İstanbul

Dün haberlerde çıkan tekstil sektörünün krize girmesine kocamın yorumu:
    "Bak bir aydır alışveriş yapmıyorsun, tekstil krize girmiş!"

Kadın , 40 , Çanakkale

süper bir gecenin sonunda omuzunda yatarken soruyorum "Beni seviyor musun?" diye.
    Dağa taşa gelesice kocamdan cevap: "Sevdik ya!"

alıntıdır

:nur::nur:

2. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: komik olaylar .....
    :D :D :D çok komiqTİ yaa gülmekTen ölDüm :D:D:D

3. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    Kadın , 23 , İstanbul

Ramazanda cemaat toplanmış, teravide. Ufaklığın teki de annesinin peşine takılmış gelmiş. Namaz kılınırken sessiz sessiz olanları izleyen çocuğun dudaklarından hayal gücünü ortaya koyan şu cümleler dökülüyor.

''Yatın kölelerim! Kalkın kölelerim!

Yatın kölelerim! Kalkın kölelerim!''

Cemaat gülmekten, uzun süre secdeden kalkamadı tabi...

öldüm gülmekten yemn ediyorum ya hahaha hahaha

4. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Her gece uyurken;

"Millet eşiyle yatıyor, ben böyle tek başıma yatıyorum, en iyisi evlenmek." diyorum.Sonra sabah uyanıyorum;

"Aman şimdi işin yoksa kocana kahvaltı hazırla, evi topla, bekarlık sultanlık!" deyip vazgeçiyorum. Sonra gece oluyor

"Evleneyim." diyorum, sonra sabah oluyor vazgeçiyorum, sonra gece...

Aynen :D :D

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Kadın , 40 , Çanakkale
    süper bir gecenin sonunda omuzunda yatarken soruyorum "Beni seviyor musun?" diye.
    Dağa taşa gelesice kocamdan cevap: "Sevdik ya!"

hahaha hahaa

6. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok komikti:)))

komik olaylar ..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaşanan komik olaylar:))

yaşanan komik olaylar:))

yaşanan komik olaylar yaşanmış komik olaylar yaşanmış oku yaşanan bu yazdıklarım alıntıdır benle ilgisi yoktur Kadıköy Kuş dili'ndeki dört yol ağzında trafik çok sıkışık olduğu için sürekli polis otosu bekler. Trafik polisleri megafonla bağırarak trafiği idare ediyorlar iste. Neyse bağırıyor eleman "34 PTS 723 lütfen sağa çek" O sırada oradan geçmekte olan öteki trafik otosu...
  2. Bilgisayar acemisi (Komik Gerçek Olay)

Bilgisayar acemisi (Komik Gerçek Olay)

WordPerfect'in yardım hattında banda alınmış bir telefon konuşması. Bu konuşma sonrası helpdesk elemanı isinden kovuluyor. Kovulduktan sonra da şirketi kendisini "Gerekçesiz" isten çıkardığı için mahkemeye veriyor. İşte Telefon Konuşması : - Yardım hattı, buyrun, nasıl yardımcı olabilirim? - Bir sorunum var. - Nasıl bir sorun? - Yazı yazıyordum, birden bütün kelimeler gitti? -...
  3. gerçek komik olaylar pc teknik destek servisi

gerçek komik olaylar pc teknik destek servisi

gerçek komik olaylar Müşteri : merhaba, ben Ayşe. Disketimi yuvasından çıkaramıyorum da… Teknik destek servisi: Çıkartma düğmesine bastınız, değil mi? Müşteri : Elbette. Sıkıştı herhalde. Tek.Des: Tamam hanımefendi, not alıyorum. Bir arkadaş gelir bakar. Müşteri : Bi dakka! Disketi henüz yuvasına koymamışım, masanın üzerinde duruyor. Afedersiniz. *** Tek.Des: Nasıl bir bilgisayarınız var Ömer...
  4. Fıkra'dan komik olaylar gülmeye hazırmısınız...:)

Fıkra'dan komik olaylar gülmeye hazırmısınız...:)

Gülmek için doğru yerdesiniz buyrun bakalım komedi fırtınasına :) Fıkra Gibi No..:1 Fıkra Gibi Adı..:Şöför Malum servis söförümüz trafikte hareket edemez halde beklerken (gayet de haklıydı çünkü önündeki arabalar kuyruk olmuştu) arkadan kornaya abanan araç sahibine camdan sarkarak 'Pokemon'muyum lan ben arabaların üzerinden uçayım' diye bağırarak tüm servisi yere yıkmıştı. Fıkra Gibi...
  5. olay olay olay

olay olay olay

nil erkoçlar erkek olduu işte kardeşinin açıklamaları Hiçbir zaman kadınsı olmadı Nil Erkoçlar, iddia hakkında konuşmak istemedi, sadece “Herkes beni bu konu için arıyor, konuşmak istemiyorum” dedi. İlk açıklama ise genç oyuncunun kardeşi Nur Erkoçlar’dan geldi. Erkoçlar, haberlere Twitter’dan yazdığı mesajlarla tepki gösterdi: “Kardeşim her zaman kısa saçlıydı, rol gereği olmadıkça...

Sayfayı Paylaş