gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

komik olma ihtimali nedir

Konu, 'Komik Resimler' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:

2. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: komik olma ihtimali nedir
    bence komik olma ihtimalleri 100/100 :hhh:

komik olma ihtimali nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebe olma ihtimalim % kaçtır?

gebe olma ihtimalim % kaçtır?

Merhaba, ben 3 haftadır gebelik belirtilerinin hemen hemen hepsini taşıyorum. ve normal olarak 3 haftalık olduğumu düşünüyorum. belirtilerimi sizinle paylaşmak istiyorum: ilk hafta boyunca kasıklarım şiddetli bir şekilde ağrıdı. şiddetli baş dönmesi, aşırı iştah artışı, çok üşüme, akıntıda artış, göğüs uçlarımda iğne batar gibi sızlama, ağız tadımda değişiklik, bel ağrısı, adet sancısı gibi...
  2. Arkadaşlar Sizce hamile olma ihtimalim nedir?

Arkadaşlar Sizce hamile olma ihtimalim nedir?

Arkadaşlar adetime 3 gün var ve kasıklarımda ani batmalar oluyor.Ama çok çabuk kayboluyor 10 gün kadar öncede adet sancısı gibi kasıklarımda ağrı vardı son günlerdede çok yorgunum ve uykum var...test yapmaya bile korkuyorum.Sizce nezaman test yapıyım ve Sizce ben hamile olabilirmiyim?
  3. Hamile olma ihtimali varmıdır? ACİLL

Hamile olma ihtimali varmıdır? ACİLL

Merhabalar, ben bugün üye oldum sizlere sormak istediğim bir konu var yardımcı olursanız sevinirim. Adetim normalde düzenlidir. Şubat 16 sında olmam gerekirken olmadım şubat 27 sinde test yaptım ve 2 .ci çizgi silik çıktı ama 28inde adet gibi kanamam oldu ve mart 28 inde bekledim adet olmadı nisan ayındayız hala adet olmadım aşırı bel ağrım, baş ağrısı, baş dönmesi, bacağımda kasılmalar,...
  4. Hamilelikte düşük ihtimali nedir?

Hamilelikte düşük ihtimali nedir?

Gebelik boyunca bir anne adayının yaşayabileceği en büyük tehlike düşüktür. Hiç kimsenin istemediği bir durumdur ve anne adayı için hem fiziksel anlamda hem de duygusal açıdan çöküş yaşatan bir süreç olduğunu söylemek mümkündür. Düşük günümüzde hayli sık görülen bir problemdir ve gebeliklerin %15’indekarşılaşılmaktadır. Bu da demek oluyor ki her 20 gebe bayandan 3 tanesi bu istenmeyen durum...
  5. Hamile olma ihtimalim nedir sizce?

Hamile olma ihtimalim nedir sizce?

Merhabalar; 1,5 senedir evliyim. Adetim düzensiz. 3 aydır düzenli adet olmaya başladım. Tabi çocuk denemesine de 2 ay önce başladık. Bu ay karın ağrılarım oldu iştahım açıldı, bide meme uçlarım daha bi belirgin. Bu sabah test yaptım. 2.çizgi varla yok arası gibi bir şeydi. Adetim düzensiz olduğu için anlayamıyorum. Sizce hamile miyimdir??

Sayfayı Paylaş