gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

komik ötesi itiraflar:D

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Erkek , 26 , İzmir 2,5 YTL'lik KEY ödemesi için "Devletimize ayıp olur, ben devletime ukalalık yapamam!" diye sabahın köründe kuyruğa girip sıra bekleyen bir babaya sahibim.

Kadın , 33 , Antalya

Küçükken günlüğümü kimse okumasın diye nasıl bir şifre ile yazdıysam, ben dahil kimse o günlüğü okuyamadı.

Kadın , 24 , İstanbul

Sözleşmeli öğretmenim. Her Ocak ayında sözleşmemi yenilemeye gittiğimde imza atarken kendimi milyon dolarlar üstüne sözleşme yapmış futbolcular gibi hissediyorum ve kasıla kasıla Milli Eğitim'den çıkıyorum.

Kadın , 22 , Ankara

Doktorda röntgen filmi çektiriyorum. Odada cihaza doğru arkamı dönmüş gidiyorum. Doktor "Ne kadar güzel, geniş omuzlarınız var" dedi. Tam arkamı dönmüş teşekkür edecekken annem gayet rahatsız bir tavırla benden önce yorumunu yaptı: "Travestilere benzetti kendini yüze yüze" Teşekkür ederim anneciğim, evde kalacağım sayende.

Kadın , 24 , İstanbul

Tatile gidip de neden bembeyaz geldiğimi soranlara "Bütün gün otel odasında oturup Lost'u izledim" diye haykırmak istiyorum ama utancımdan yapamıyorum.

Kadın , 27 , Bursa

Tatildeyken gemiyle tura çıktık. Gemiye ayak basar basmaz yakışıklının biri gözümüze çarptı, arkadaşımla gözümüzü ondan alamadık resmen. Tur boyu dans gösterileri olduğu ve kaçırılmaması gerektiği anons edildi. Bir kaç moladan sonra merakla beklenen dans gösterisi başladı. Gözümüze kestirdiğimiz, geminin en yakışıklısını, dansöz kıyafeti giymiş, göbek atıp gerdan kırarken gördüğümüzde yaşadığımız hayal kırıklığı ve şoku tarif etmek mümkün değil.

Kadın , 25 , Yurtdışı

Gece arkadaşlarla barda sohbet ediyoruz, herkes yurt dışında okurken annelerinin postayla çay ya da kazak yolladığını anlatıp gülüyordu. Utanıp hiç sesimi çıkarmadım, çünkü ben üniversiteyi evimden bir saat uzaklıkta okumuştum ve annem minibüsçü abilerle bana düdüklüde yemek yolluyordu.

Erkek , 23 , Antalya

Bir alkış da sınava giderken, 1 GB'lık flash disc'e Kur-an'ı Kerim ve dualar atan, sonra da boynuna asan ve cevşen niyetine kullanan kardeşime gelsin.

alıntıdır.....

2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: komik ötesi itiraflar:D
    :) paylaşım için teşekkürler... emeğine sağlık...

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: komik ötesi itiraflar:D

Süper:D
    Paylasim icin sagol

komik ötesi itiraflar:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çoooqqq komik itiraflar :D

çoooqqq komik itiraflar :D

sırtımı çiğnedi sırtını çiğnedi 23 Mart 2006 ben_ruzgarim; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 24; Ülke: İngiltere İnternette sohbet ederken asıldığım kırk dört yaşındaki bayanın tepkisi şu oldu: "Git başımdan ufaklık, benim senden yaşlı iç çamaşırım var" antidoto; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 34; İl: İstanbul Askeriyeye şişe içinde alkol sokamadığımız için iki kasa portakala votka...
  2. Komik İtiraflar:))

Komik İtiraflar:))

Hastanenin "Tıbbı Atık" bölümünde görevli; turuncu tulumlu, sırtında kocaman tıbbi atık yazan ve oldukça çirkin olan yaşlı adama asansör beklerken: "Ayyy tipe bak valla tam bir tıbbi atık." diyerek laf atan yapay zekalı kişi benim ablam olur. Bunun üzerine ablamın şişman olduğunu görüp, "Yük asansörü öbür tarafta, burada boşuna bekleme." diyerek cevap veren eli...
  3. Komik İtiraflar

Komik İtiraflar

Melekler birbirinden komik itirafları okumaya ne dersiniz. İşte benim kızım! İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: 'Evde mi bıraktım acaba?' Onun tam aradığım kız olduğuna karar verdim. ------------ --------- --------- --------- ---------...
  4. komik itiraflar...

komik itiraflar...

ablamin dügün elbisesini üstüne kahve döktüm sonra ablam çok kizr diye gittim elbiseyi kilere soktum annem dügün hazirliklari yaparken bir çok kez kilere girdi bende görmesin diye elbiseyi çöpe attim sonra bizim çöpçü çöpte elbiseyi görünce sasirmis gitmis tüm binaya sormus bu elbise sizin mi? diye kimseden ses çikmayinca ablamin evlenecegi aklina gelmis bize sormaya gelince kapiyi ablam açti...

Sayfayı Paylaş