gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

***komık resımler***

Konu, 'Komik Resimler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG][​IMG]

2. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ***komık resımler***
    ayyyyyyyya adam arkada cıplak kacıyo aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

***komık resımler*** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komık resımler:D

komık resımler:D

komik resımler Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutlarında görüntüleyebilirsiniz.
  2. hamilelik üzerıne komık yazılar..

hamilelik üzerıne komık yazılar..

rüyada dişli bebek doğurmak rüyada bebeğin dişli doğması bebek görmek dişi çıkmış görmek Q: 35′ten sonra çocuk yapmak doğru mudur? A: Hayır, 35 tane yeterli görünüyor Q: Bebeğin cinsiyetini öğrenmek için en güvenilir yöntem nedir? A: Doğurmak. Q: Doktorum bana doğum yaparken hissedeceğim şeyin acı değil sadece normal bir baskı olacağını söyledi, bu doğru mu? A: Tabii, bakiniz...
  3. Komık resımler

Komık resımler

:puha::puha:
  4. Futboldan komık ısımler

Futboldan komık ısımler

Gezerken öyle komiğime gitti sizde okuyun gülün istedim melekler.. Bu sırıtma şeklide pişmiş kelle sıratması oluyomuş hahaha werder bremen mızıkacıları alma mazlumun aachen'ı çıkar aheste aheste deportivo la korum ha kardemir gok bakir karabukspor as monacoduumun çocuğu karnın ac milan ota boca juniors cenabetis ferencvaroslarin cocuguyum real mardin rocky bilbao akçaabat...
  5. Kadı ve erkek arasındakı komık dıyaloglar

Kadı ve erkek arasındakı komık dıyaloglar

Erkek: Bana isminizi bağışlar mısınız? Kadın: Neden? Sizin yok mu? Erkek: Size bir içki ısmarlayabilir miyim? Kadın: Aslında içkinin parasını direkt alsam daha iyi olur. Erkek: Ben bir fotoğrafçıyım ve ne zamandır sizinki gibi bir yüz arıyordum. Kadın: Ben de estetik cerrahım ve ne zamandır sizinki gibi bir yüz arıyordum. Erkek: Sanırım sizinle daha önce bir kez çıkmıştık ya da iki kez?...

Sayfayı Paylaş