gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Komik Romantik Mesajlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Komik Romantik Mesajlar paylaşmanız için yazıyorum bu msjı size ve şimdiden tşklerimi sunuyorum

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Komik Romantik Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komik mesajlar...

komik mesajlar...

Zorla güzellik olmaz, estetikle olur... Erkekler park yeri gibidir. İyilerin hepsi kapılmıştır... Sol kulağını kapatırsan sağ duyulu olursun... Hiç bir ön yargım yok. Bütün insanlardan nefret ediyorum, o kadar... Dün gece seni o kadar aradım ki, soğuk vücuduma dokunmanı o kadar istedim ki , yatağa sensiz ve çıplak girmek zorunda kaldım! Nerdeydin canim pijamalarım.. Karanlıktı,gözleri...
  2. Komİk Mesajlar

Komİk Mesajlar

- Ilk seferde kazamazsan, suçu amirlerine at, ikinci seferde kazamazsan hile yap, üçüncü seferde kazanamazsan vazgeç, salakligin alemi yok. - Sen hic sahanda yumurta yedin mi? Evet....Peki deplasmanda yedin mi? - Cok iyi halk oyunlari oynayan bir kazana ne deriz?...Iyi oynayan kazansin!.. - Kendini mutlu hissediyorsan, bir yerde yine bir salaklik yaptin ve farkinda degilsin demektir. - Dokuz...
  3. Romantik mesajlar

Romantik mesajlar

romantik mesajlar sevgiliye romantik mesajlar sevgiliye doğum günü mesajları doğum günü mesajları 2011 2011 Seni Hayatımın Sonuna Kadar beklerim Aşkım yeterki Beni Bırakma Sensiz Bırakma beni.. Sana Sevgimi Yolluyorum Samimiyetimle Sana Gülücüklerimi yolluyorum En Sıcak Nefesimle Sana kalbimi yolluyorum içinde ismin yazılı Şekilde... Hayallerim var Seninle Mutlu yarınlarım var Seninle...
  4. Komik Romantik Sözler

Komik Romantik Sözler

Komik Romantik Sözler istiyorum sizden romantizmi ve komediyi bir arada seviyorum :)
  5. Romantik ve Komik Mesajlar

Romantik ve Komik Mesajlar

Komik Romantik Mesajlar Romantik Komik Mesajlar Sevdiğinizle paylaşabileceğiniz romantik ve bir o kadar da komik mesajları ve güzel sözleri sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Seni benim kadar sevenler, sana benim kadar hasret kalsin. Sen elimden tutunca, deniz basardi içimi. Sen elimden tutunca, yüregim yesil yosunlara takilip günlerce dip akintilarinin pesisira gitmek isterdim. Yanağına...

Sayfayı Paylaş