gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Komik Şaç Şekilleri

Konu, 'Çöplük' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Komik Şaç Şekilleri

bastakı bayanın kı harıc hepsı harıklaymıs ..denemek lazım...::):):):):)::):):)

Komik Şaç Şekilleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şaçlara bakarmısınız !!!!!!!!!!!!!!!!!

şaçlara bakarmısınız !!!!!!!!!!!!!!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bülent Ortaçgil - Şaçların

Bülent Ortaçgil - Şaçların

saçların bir balık ağı gibi yakaladı bedenimi av ve avcı bu kadar yakın olmasaydı yaşamazdık birbirimizi saçların bir gözyaşı gibi ıslatıyor tenimi eğer ben bu kadar susamış olmasaydım belkide içmezdim seni bir kökün var ki hiç bitmiyor saatlerce üstümden uçup gitmiyor günler sonra beni terketmiyor saçların bir sarmaşık gibi düğümlüyor ellerimi eğer ben böyle akıllı, deli...
  3. Aspirinle şaç bakımı nasıl yapılır

Aspirinle şaç bakımı nasıl yapılır

saç bakımı nasıl yapılır sac bakimi nasil yapilir aspirinle saç bakımı sac evde nasıl yapılır saçların sıklaşması için Kepek; saç derisinde kapanan gözenekler, şampuan artıkları, stres gibi çeşitli faktörlerden dolayı oluşabilir. Her sorunun olduğu gibi saçlardaki kepek sorunun da tedavisi var. Üstelik evinizdeki malzemelerle... Kepek problemini çözmek için 30 adet aspirine ve bir şişe...
  4. Hürrem Modeli Şaç Modası

Hürrem Modeli Şaç Modası

hürremin resimleri hürrem sac modelleri hürrem saç modeli hürremin saç modeli modelleri Hürrem Acaba düz saç sevmiyor mu? Ben merak ettim melekler nereye baksam Hürrem Sultan illa maşalı, mizamplili saçlarıyla göz dolduruyor ve güzelliğine güzellik katıyor. Ben artık bu modele Hürrem Modeli diyorum :)
  5. şaç için havuç maskesi hakkında

şaç için havuç maskesi hakkında

ben saçlarımı uzatmak için havuç maskesini deniycem ama anlamadığım bişey var . havucu suyla kaynattıktan sonra yumurtayı havucun posasıyla mı çırpıyoruz yoksa o kaynayan suyuyla mı ? şimdiden teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş