gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Komik Şarkı Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Komik Şarkı Sözleri istiyorum sizden kızlar isteğimi yerine getirmenizi bekliyor ve şimdiden tşkler diyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Komik Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komik SözLer

Komik SözLer

İşte size komki sözler Melek'ler, okyun okuyun gülün emi :D Seni görünce gözlerim DOLAR, burnum EURO, kulaklarımda STERLiN !.. niheheh Bir kadin mutfaga girince neden bişi düşünemiyormuş ? Çunki tefal herşeyi duşünürmüş.. hihihi.. Anne : Benim kızımı ne mühendisler ne doktorlar istedi de vermedim Kız : Merak etme anne ben hepsine verdim. ühühühü.... Abi benim cinsel problemlerim var. Her...
  2. resimli komik şarkılar:)

resimli komik şarkılar:)

komik şarkılar komik resimli şarkılar kim bu gözlerindeki yabancı ?!!...
  3. şarkı sözü :)

şarkı sözü :)

Göz göze geldim şarkısının sözlerini istiyorum sizden,sağolun ..
  4. komik sözler

komik sözler

Author: komik - Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur… - Aşk sözle baslar, dudak ile beslenir, dokuz ay sonra baba diye seslenir… - Adamın biri komsuya gitmiş hamile kalmış. Çünkü komsu kapıya kadar geçirmiş… - Kız dediğin ?stanbul gibi olmalı.Fethi zor,fatihi tek!!! - Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksin… - Oturarak başarıya...
  5. Çok Komik Şarkı Sözleri

Çok Komik Şarkı Sözleri

Komik Şarkı Sözleri Şarkı Sözleri Komik Özellikle 80li yıollarda hayli moda olan ve bugün dinlediğimizde güldüğümüz komik şarkı sözlerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Honki Ponki Honki ponki torino. Calona bimbo boriro. Mitsubisi hibobo kozizo. Çikiçiki sayne tiki tak toooooook... Törkis Kovboylar "Ooo ooo çekilin yoldan vahsi batidan geliyorlar... Amerikanlar...

Sayfayı Paylaş