gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

komik sözler 2013 yılbaşı için

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar şimdiden herkesin yeni yılı kutlu olsun.Ben de birşey isteyeceğim sizden. Komik yılbaşı sözleri varsa paylaşırsanız çok iyi olur.Eh bu gece yılbaşı, arkadaşlara biraz takılmak , gülmek , güldürmek gerek :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    -2012′ye elveda, 2013′e merhaba Hoşgeldin yeni yıl, boş gittin geçen yıl
    -Yeni yılını kutlarım, noel babayı şutlarım

-Bu sene hangi ünlünün filmini seyredecez iddialar açıldı.

-Hadi iyisin 1 seneyi daha eline yüzüne bulaştırmadan bitirdin, mutlu yıllar

-Yeni yılın cüzdanına para, kalbine aşk, hayatına düzen getirmesi dileğiyle

-Yeni yıla nasıl girersen öyle geçer derler, bu sene seninle beraber yeni yıla girmiyorum ki bidahaki yılda da beraber olmayalım, mutlu yıllar.

-Yeni yılın cüzdanına para, kalbine aşk, hayatına düzen getirmesi dileğiyle.

-Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum

-2012′ye elveda, 2013′e merhaba Hoşgeldin yeni yıl, boş gittin geçen yıl

-2012 de noel baba arabayı yenilemiş yenisi 50 geyik (az yakıyor)

-31 aralıkda kinder sürpriz aldım içinden dansöz çıktı..

-Yeni yılın cüzdanına para, kalbine aşk, hayatına düzen getirmesi dileğiyle

komik sözler 2013 yılbaşı için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Facebook Komik Sözler

2013 Facebook Komik Sözler

Bu yazı 2013 Facebookkomik sözlere yer vermektedir. Bazen hayata karşı espirili şekilde yaklaşmak lazım. Eğer herşeyi kafaya takıp üzülürsek kendimize olan gücümüzü ve özgüvenimizi kaybederiz. Sağlığınızın herşeyden çok daha önemli olduğunu unutmayarak biraz tebessüm diyorum ve facebook komik sözlere geçiyorum. Dışarı zili çalınca koşa koşa çıkan! İçeri zili çalınca duymamazlıktan gelen...
  2. 2013 Facebook Komik Espirili Sözler

2013 Facebook Komik Espirili Sözler

Bu konu facebook komik sözlere yer vermektedir. Bunca derdin sıkıntının içinde biraz tebessüm etmeye ne dersiniz? Oldukça espirili ve facebook sayfalarında en çok paylaşılan 2013 komik sözleri sizler için paylaşıyorum. Eğer yüzünüzde ufakta olsa bir tebessüm oluştuysa ne mutlu bana diyerek hemen facebook komik sözlere geçiyorum. Dokuz pαrmαğındα dokuz mαrifet ναr.bir pαrmαğıуlα hep burnunu...
  3. yılbaşı için komik mesajlar 2013

yılbaşı için komik mesajlar 2013

Bu gece arkadaşlara komik mesajlar atmak istiyorum ama yeni birşeyler arıyorum.Acaba siz komik yılbaşı mesajları atabilirmisiniz bu sayfaya ?
  4. face için 2013 komik sözler paylaşın

face için 2013 komik sözler paylaşın

Hadi bakalım yeni yılda da face hesaplarımız sayenizde şenlensin, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da face sözleri bekliyoruz melekler mekanında :) İlk istek bendne olsun face için komik sözler 2013 :)))
  5. Facebook İçin En Komik Yılbaşı Sözleri 2014

Facebook İçin En Komik Yılbaşı Sözleri 2014

komik yılbaşı mesajları, 2014 komik yeni yıl mesajları, komik yılbaşı mesajları 2014 Sevgili melekler, yılbaşı gecesi arkadaşlarınıza facebooktan bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Şimdi paylaşacağımız komik yılbaşı mesajlarıyla hem arkadaşlarınızın yeni yılını kutlayacak hem de bu mesajlarla onları eğlendirebileceksiniz :) Hadi iyisin 1 seneyi daha eline yüzüne bulaştırmadan...

Sayfayı Paylaş