gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Komik SözLer

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

İşte size komki sözler Melek'ler, okyun okuyun gülün emi :D

Seni görünce gözlerim DOLAR, burnum EURO, kulaklarımda STERLiN !.. niheheh

Bir kadin mutfaga girince neden bişi düşünemiyormuş ? Çunki tefal herşeyi duşünürmüş.. hihihi..

Anne : Benim kızımı ne mühendisler ne doktorlar istedi de vermedim
    Kız : Merak etme anne ben hepsine verdim. ühühühü....

Abi benim cinsel problemlerim var. Her gece cin görüyorum. Puhaha....

Adamın biri şoka girmiş,karısı; Migros'a... Hahaha... mehue

Geçen gün dolaptan ses geliyo. Bir baktım, elbisenin modası geçiyo... Ekükkkeük...

Yaşınız kaç? Bilmem her sene değişiyor.. zühueuhe

Hey arkadaşım gelirmisin?...Hayır güselim ben giderim....ahahuahu.. tihihihi

Önden bayanlar..."evet bugün çok baydım."... nihohaho.. pühehe

Ben çok alçak gönüllüyüm...Niçin ?... Çünkü yükseklik korkum var.. mihohaoah...

Sakla samanı inekler grev yapsın. zühüeeh..

Dün kazı kazandan kaz kazandım euheuh euh eu hehueu...

Maydanoz cildi güzelleştiriyormuş. Bende karıma maydanoz tarlası mı alsam ne... mehuea

Boş Boş GüLMe Az Da +++Rap At

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Komik SözLer
    zuhahahahahah süperler yaaa ay gülmekten ölcem hindiii:haha::haha:

3. zeynepx55

zeynepx55 Forum Okuru

çk komik demeq isterdim ama mlsef gülemedm bzıları haricınde ha ha ha hi hi hi ho ho ho:D

4. attga

attga Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
Komik SözLer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komik şiirler sözler

komik şiirler sözler

komik şiirler sözler Babamı Dinliyorum Babamı dinliyorum gözlerim kapalı Önce bir yumruk hissediyorum hafiften Ardından tekmeler geliyor kafama Uçuyorum havalarda Uzaklarda, çok uzaklarda Annemin hiç durmayan çığlıkları Babamı dinliyorum gözlerim kapalı Bu dönem sınıfı geçeceğim derken Geliyor sürü sürü kırıklar Ahlar çekiyorum odamda Gözümün önüne geliyor müdürün bakışları Babamı...
  2. komik sözler

komik sözler

Author: komik - Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur… - Aşk sözle baslar, dudak ile beslenir, dokuz ay sonra baba diye seslenir… - Adamın biri komsuya gitmiş hamile kalmış. Çünkü komsu kapıya kadar geçirmiş… - Kız dediğin ?stanbul gibi olmalı.Fethi zor,fatihi tek!!! - Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksin… - Oturarak başarıya...
  3. Komik Romantik Sözler

Komik Romantik Sözler

Komik Romantik Sözler istiyorum sizden romantizmi ve komediyi bir arada seviyorum :)
  4. Çok Komik Şarkı Sözleri

Çok Komik Şarkı Sözleri

Komik Şarkı Sözleri Şarkı Sözleri Komik Özellikle 80li yıollarda hayli moda olan ve bugün dinlediğimizde güldüğümüz komik şarkı sözlerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Honki Ponki Honki ponki torino. Calona bimbo boriro. Mitsubisi hibobo kozizo. Çikiçiki sayne tiki tak toooooook... Törkis Kovboylar "Ooo ooo çekilin yoldan vahsi batidan geliyorlar... Amerikanlar...
  5. 2013 Facebook Komik Sözler

2013 Facebook Komik Sözler

Bu yazı 2013 Facebookkomik sözlere yer vermektedir. Bazen hayata karşı espirili şekilde yaklaşmak lazım. Eğer herşeyi kafaya takıp üzülürsek kendimize olan gücümüzü ve özgüvenimizi kaybederiz. Sağlığınızın herşeyden çok daha önemli olduğunu unutmayarak biraz tebessüm diyorum ve facebook komik sözlere geçiyorum. Dışarı zili çalınca koşa koşa çıkan! İçeri zili çalınca duymamazlıktan gelen...

Sayfayı Paylaş