gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

komik ve düşündüren

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: komik ve düşündüren

gerçekten çok hoştular emeğine sağlık

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: komik ve düşündüren

:hhh: :hhh: Ellerine sağlık ***** ya, bu çok hoştu gerçekten. :hhh:

komik ve düşündüren konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. düşündüren resimler

düşündüren resimler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. DÜŞÜndÜren Olaylar

DÜŞÜndÜren Olaylar

düşündüren olaylar Ali imran Suresinde,müminler tarif edilirken,seher vaktinde uyanıkları,tevbe,istiğfar halinde bulundukları...dikkate verilir.Bundan dolayı kalbi gönlü uyanık kimseler seher vaktinde,yani sabaha karşı bedenlerini de uyanık tutarlar,uykulu halde bulunmazlar.Bu konuyu HZ.Mevlananınyorumundan takip edelim isterseniz.Biri gelip sorar: -Efendim,der koyun nesli hem kasaplık,hem de...
  3. Düşündüren öyküler

Düşündüren öyküler

düşündüren öyküler düşündüren hikayeler Hepsi birbirinden güzel ve düşündüren 3 öykü... Amca Diyen Papağan Adamın biri güzel bir papağan satın alarak eve getirmiş ve başlamış konuşmayı öğretmeye. Özellikle papağanın "amca" demesini istiyormuş. Günlerce uğraşmış ancak papağana tek kelime öğretmeyi başaramamış. Bir gün iyice sinirlenmiş ve papağanın bir tüyünü kopararak,...
  4. Komik olayıar ve fikralar

Komik olayıar ve fikralar

Basiniza gelen ve ya fikralari bizimle paylasin
  5. Romantik ve Komik Mesajlar

Romantik ve Komik Mesajlar

Komik Romantik Mesajlar Romantik Komik Mesajlar Sevdiğinizle paylaşabileceğiniz romantik ve bir o kadar da komik mesajları ve güzel sözleri sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Seni benim kadar sevenler, sana benim kadar hasret kalsin. Sen elimden tutunca, deniz basardi içimi. Sen elimden tutunca, yüregim yesil yosunlara takilip günlerce dip akintilarinin pesisira gitmek isterdim. Yanağına...

Sayfayı Paylaş