gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

komik ve şirinler

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 26 Ocak 2008
  2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: komik ve şirinler

Çok güzeller gerçekten, ellerine sağlık, ne kadar tatlı resimler var. :)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

bu çitos çalıyo yani beni :hhh:

4. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

bunlar çok güzeller emeğine sağlık

komik ve şirinler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gerçek ve komik vakalar

gerçek ve komik vakalar

komik vakalar komık vakalar en komik vaka vaka Aynı turizm şirketine ait iki otobüs, yolda karşılastı şoförler ellerini bırakıp birbirini selamladı 52 kişi öldü. Bitlis Asabi çoban ot yemeyen koyununu tüfeğin dipçiğiyle dövmeye başladı,tüfek ateş aldı çoban öldü. Bitlis Odun kesmek için ağaca çıkan çiftçi , Nasreddin hoca fıkrasındaki gibi bindiği dalı kesmeye başladı. Farkettiğinde iş...
  2. Komik ve Düşündürücü sözler

Komik ve Düşündürücü sözler

komik düşündürücü sözler komik ve düşündürücü sözler ama Tek Rakibim pentiım III . İşi olmayan giremez. -İş ve İşçi Bulma Kurumu- Biliyorsan konuş örnek alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar. Hissediyorum öyleyse varım. Babama değerimi sordum; dünyalar kadar dedi. dünyanın değerini sordum; beş para etmez dedi . Hakkımı aradım meşgul çıktı. Nukelene nukelene nuklemeyi öğrendik...
  3. Şİrİnler Ve Bİlmedİklerİnİz

Şİrİnler Ve Bİlmedİklerİnİz

ŞİRİNLER VE BİLMEDİKLERİNİZ.... Şirinler yıllardır Komünizm propagandası yapmakla suçlanmış ABD'de bir dönem gösterimi yasaklanmıştır. Bunun nedeni para olmadan komünal bir yaşam sürmeleri, Şirin baba'nın Karl Marx'a benzemesi ve kızıl şapka giymesidir. Herkes kendi işini yapıyordur ve mutludur. Herkes aynı şeyi giyiyordur. Çizgi filmdeki Şirinlerin düşmanı Gargamel papaz cübbesi giyer...
  4. komik ve garip resimler

komik ve garip resimler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Şirinler Bere Modeli Yapılışı ve Modelleri

Şirinler Bere Modeli Yapılışı ve Modelleri

Çocukluğum denince aklıma gelen ilk çizgi filmlerden biri olan şirinler, halen çocuklar tarafından ilgi ve beğeni ile izlenmeye devam ediyor. Şirinler, ev tekstil ürünlerinden bebek örgü modellerine ve aksesuarlara kadar birçok modele etki ederek tercih ediliyor. Şirin baba ve minik şirinlerinin ve şirinlerin için de bulunan alımlı güzel şirine bebek örgü bere modellerinde de tercih edilerek...

Sayfayı Paylaş