gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

komik veletler

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: komik veletler
    Resimler gözükmüyor...

komik veletler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Velet Sorulari

Velet Sorulari

baba, yeni aldığın ayakkabılarım ne renk? -kahverengi yavrum. -peki baba, kahve ne renk? -….?! ————— hamile bir kadına : sen çocuğunu niye yedin? —————– -anne bu ne ? - buzdolabı yavrum. - neden ? ———— anne balıklar su içer mi ? ———— -enişte bu ne? -çakmak (1 dakika sonra) -enişte bu ne? -çakmak … -enişte bu ne? -çakmak, Bahadır … -enişte bu ne? -gazoz kapağı -olur mu o çakmak! ———— anne,...
  2. Veletlerin muhabbetine bakin hele

Veletlerin muhabbetine bakin hele

altı yaşındaki fırat ile kutay resim yaparken konuşmaktadır: fırat: eve gidince abimin boyalarıyla boyiycam bu resmi kutay: ne renge boyiycan? fırat: beyaz kutay:ii de oolum beyaz görünmez ki.. fırat: tamam o abim görmesin diye.. (5 ve 6 yasında iki bıcır kızın arasındaki diyalog] yasemin*: ya büşra offf... büşra*: noldu yasemin? yasemin: rahat rahat güneşlenemiyoruz artık ya, baksana...
  3. Yaramaz veletim arda

Yaramaz veletim arda

yaramaz arda İsim: ARDA Yaş: 2 lakabı:deli fişek:D Sevgili arkadaşlarım; Benim de bir yaramazım var.Bende kendi deyimimle veletim diyorum.İki dakika yerinde durmuyor.Zaten teşhiside kondu hiperaktif:DNe yapalım bizde böyle idare ediyoruz.Benim veletin yaramazlıklarını saysam anlatsam bitmez.Ama birindne başlayayım devamı gelir sonra:D:D Benim oğlum çizime çok meraklıdır.Ne...

Sayfayı Paylaş