gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Komik Whatsapp Mesajları

Konu, 'Komik Resimler' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Anlık mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp sayesinde karşılıklı ücretsiz mesajlaşabiliyoruz. Whatsapp kullanabilmek için telefonun internete bağlı olması yeterli. Ayrıca karşı tarafla mesajlaşmak için , kişinin de Whatsapp kullanması gerekiyor. Dünyanın neresinde olursanız olun , internet bağlantınızın olduğu her yerden dostlarınız,arkadaşlarınız la Whatsapp tan konuşabilir, video ve resimlerde paylaşabilirsiniz. Kısacası Whatsapp sayesinde eğlenceli dakikalar yaşıyoruz. Whatsapp üzerinden mesajlaşırken bazen komik anlara denk gelebiliyoruz. Bu komik anları , yazışmaları sizlerle paylaşıyoruz. İşte birbirinden komik Whatsapp mesajları :) Bu arada sizin de komik Whatsapp mesajlarınız varsa bizlerle bu başlık altından paylaşabilirsiniz.
    Whatsapp tan eski mesajları geri getirmek isterseniz aşağıdaki linki ziyaret ederek ayrıntılara ulaşabilirsiniz..

WhatsApp da Eski Mesajlar Bulunur Mu?

Whatsapp Yazışmaları 1.png

Whatsapp Yazışmaları 2.png

Whatsapp Yazışmaları 3.png

Whatsapp Yazışmaları 4.png

Whatsapp Yazışmaları 5.jpg

Whatsapp Yazışmaları 5.png

Whatsapp Yazışmaları 7.jpg

whatsapp  2.jpg

whatsapp  3.jpg

Son düzenleme: 19 Eylül 2016
  2. pinar okul

pinar okul Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Ahh Ahh 15 yıl önce neden yoktu bu Whatsapp. Ne çektik kontör derdinden. Sınırlı mesaj hakkımız olduğundan dolayı sevgilimizle gün içerisinde kısıtlı bir iletişim kurardık. Şimdi gençler ne kadar şanslı. Tamam, ben de çok yaşlı sayılmam ama çok kıskanıyorum şuan teknolojinin tadını çıkaran gençleri. Çevremdeki, ailemdeki herkes Whatsapp’dan mesajlaşmanın keyfini çıkarıyor. Benim bu saatten sonra işime yarasa ne olur teknoloji. Whatsapp’da uzun uzun muhabbet etmeye vaktim olmuyor ama komik Whatsapp konuşmalarına internetten çok bakarım çok da gülerim.:D

Bugün yine birkaç konuşmaya bakıp bakıp güldüm. :DPaylaştığım fotoğrafların sizi de gülümseteceğine inanıyorum. Espri ve mizahta sınır tanımayan gençlerin bu komik diyaloglarına bayılıyorum. :)
    hhhn.jpg

jjj.jpg

kj.jpg

ujjj.jpg

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. pinar okul

pinar okul Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Teknoloji sen nelere kadirsin. Biz de eşimle gün içerisinde Whatsappdan çok mesajlaşırız. Bazen açıp okuyorum konuşmalarımızı; ne kadar boş muhabbetler etmişiz diye şaşırıyorum. Bu Whatsapp çıktığından beri farkındaysanız artık telefonla konuşmak diye bir şey de kalmadı.

Elbette işin maddi yönü çok güzel; önceden kontöre bağlıydı iletişim şimdi internete bağlı keza hemen hemen her yerde internet mevcut. Fazlasıyla rahat ve konforlu yaşıyoruz. Ben çok memnunum bu durumdan. Yeri geliyor insan telefonda çene yapmak istemiyor, mesajla yalnızca OK yazarak işini görüyor. Ben de gülüyorum bu paylaşımlara; hakikatten çok komik ve eğlenceliler. Bazen eşime de gönderiyorum. Sizlere de göstermek istiyorum.:D

wds.jpg ggvv.jpg

gggg.jpg

ddd.jpg

Komik Whatsapp Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komİk Mesajlar

Komİk Mesajlar

- Ilk seferde kazamazsan, suçu amirlerine at, ikinci seferde kazamazsan hile yap, üçüncü seferde kazanamazsan vazgeç, salakligin alemi yok. - Sen hic sahanda yumurta yedin mi? Evet....Peki deplasmanda yedin mi? - Cok iyi halk oyunlari oynayan bir kazana ne deriz?...Iyi oynayan kazansin!.. - Kendini mutlu hissediyorsan, bir yerde yine bir salaklik yaptin ve farkinda degilsin demektir. - Dokuz...
  2. İngilizce Komik Whatsapp Durum Sözleri

İngilizce Komik Whatsapp Durum Sözleri

Whatsapp için ingilizce komik ve espirili durum sözleri arayanlar için gereken bilgileri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. I’m not failed…my success is just postponed for some time. (Hata yapmadım, yalnızca başarımı bir süre daha erteledim.) When nothing seems right….go left!! (Hiçbir şey doğru görünmüyorsa, sola dön.) (Bilgi: İngilizce’de Right hem sağ hem de doğru anlamına gelir.)...
  3. Whatsapp Mesajımın Okunduğunu Nasıl Anlarım

Whatsapp Mesajımın Okunduğunu Nasıl Anlarım

Whatsap mesajınızın okunduğunu anlamanın yolları ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyenler için gereken bilgileri bu yazımız da paylaşıyoruz. Mesaj bilgisi özelliği ile gönderdiğiniz mesajın arkadaşlarınıza ne zaman ulaştığını, saat kaçta okunduğunu ya da oynatıldığını görebilirsiniz. Mesaj Bilgisi Mesaj Bilgisi ekranını görmek ve bu özelliği kullanmak için: Konuşmak istediğiniz kişi ile...
  4. WhatsApp da Başkalarının Mesajlarını Okuyabilirmiyiz?

WhatsApp da Başkalarının Mesajlarını Okuyabilirmiyiz?

WhatsApp, küresel olarak indirilen ve kullanılan, hem Android hem de iPhone akıllı telefonlar için mevcut popüler bir Anlık Mesajlaşma paylaşım uygulamasıdır. Ücretsiz mobil sohbet paylaşımları ile ellerindeki resim, ses ile videoları hiçbir ücret ödemeden kolaylıkla paylaşmaya herkes bayılıyor. Her yaştan insan, paylaşılan sohbetler ile multi-medya mesajlarını okumak için söz konusu Anlık...
  5. WhatsApp Mesajlarımı Nasıl Koruyabilirim?

WhatsApp Mesajlarımı Nasıl Koruyabilirim?

Geçtiğimiz günlerde bir çok kişinin merak ettiği konulardan biri olan herhangi birinin mesajlarını okumanın mümkün olup olmadığı konusunda bir çok sorular sorulmakta. İşte sizlere bugün WhatsApp’ın yeni gelen özelliklerinden biri olan yedekleme sistemi sayesinde bu işlevin geçerli olduğundan bahsedebilirim. WhatsApp her geçen gün daha çok gelişmekte olup her geçen gün daha fazla büyümekte....

Sayfayı Paylaş