gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Komik Yazılar Bölümünde Konu Açanlar - OKUYUN

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

komik konu başlıkları Sevgili Melekler,
    Komik Yazılar Bölümü en çok konu ve mesaj sayısını barındıran bölümlerimizden birisidir. Bu konu yoğunluğu içinde yöneticilerimizin en çok uğraştığı nokta konu tekrarları olmaktadır. Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Arama yaparken başlık yerine, parça içinde geçen anahtar kelimeleri kullanmanız konuları bulmanız açısından daha faydalı olacaktır. Anahtar kelimeler bir nevi belirleyici ipuçları gibidirler. Aynı konular içeriği tamamen aynı olsa bile farklı başlıklara sahip olabiliyorlar. Bu birçok kullanıcımızdan duyduğumuz birşey.

Örnek:

Konu başlığı: Çok komik okuyun

Birgün bir kaplumbağa ile zürafa ormanın kralının yanına gitmişler...

Konu başlığı: Ormanlar Kralı Aslan

Birgün bir kaplumbağa ile zürafa ormanın kralının yanına gitmişler...

Diyelim ki bu konudan iki tane var ancak başlıktan arama yaparsam bulmam mümkün olmaz çünkü içerik aynı olsa da başlıklar farklı. İşte bu nedenle ben de belirleyici kelimeleri veya ifadeleri aratacağım. Ormanın kralının yanına, zürafa ormanın kralının gibi kombinasyonlarla arama yapabilirim. Bana kesin sonuçları işte bu aramalar sağlar.

Lütfen bundan sonra daha dikkatli olalım,

emeklerinize ve paylaşımlarınıza teşekkürler.

M.M. Yönetimi
    Bilge

Komik Yazılar Bölümünde Konu Açanlar - OKUYUN konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kamyon Arkası Yazıları komik yazılar

Kamyon Arkası Yazıları komik yazılar

kamyon duvar yazıları duvar arkası yazılar duyulmamış yazıları kamyoncu lafları HOROZ Lojistik 65'inci yılında Kamyon Arkası Yazı Yarışması düzenlemiş. "Daha önce duyulmamış ve görülmemiş kamyon arkası yazıları" gerekçeli yarışmaya 5 bin 750 kişi katılmış. Kazananlara ödülleri Horoz Lojistik 65. Yıl Kutlama Gecesi'nde verilecek. Yarışmanın sloganı şu: Yollarda Kamyonlar, Dillerde...
  2. Komik Yazılar:)

Komik Yazılar:)

muhasebe komik muhasebe ile ilgili komik sözler muhasebeyle ilgili sözler sözleri ile Anne Babaların Saçları Neden Beyazlar... Büyük şirketlerden birinin patronu, bilgisayar sistemleriyle ilgili önemli bir arızanın acilen giderilmesi için bilgisayar mühendislerinden birinin evine telefon etmesi gerekir. Adamın evine telefon eder ve karşı taraftan fısıldayan bir çocuk sesi "Alo"...
  3. Gülümseten komik yazılar

Gülümseten komik yazılar

Karımla alışveriş merkezinde dolaşırken birden önümüzden inanılmaz güzel bir kadın geçti. Nasıl oldu bende anlamadım ama ilk defa bir kadına bu derece kilitlendim. Bu durumun farkında olan karımın şu sözleri ile kendime geldim. "Bakma faslın bittiyse kavgaya geçeceğim!" Nişanlıyken karımla iddiaya girmiştik. Evlendikten sonra ilk kim "Bu gece olmaz" derse tüm...
  4. en komik facebook yazıları

en komik facebook yazıları

En komik face yazıları var mı arkadaşlarım. Facebook da kullanacağım. Herkese selamlar.
  5. Komik Resimli Duvar Yazıları

Komik Resimli Duvar Yazıları

Komik Resimli Duvar Yazıları arıyorum bakındım diğer sitelerde hep eskiydi bu yüzden birde sizden isteyeyim dedim :)

Sayfayı Paylaş