gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Komik Yazılar:)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

muhasebe komik muhasebe ile ilgili komik sözler muhasebeyle ilgili sözler sözleri ile Anne Babaların Saçları Neden Beyazlar...
    Büyük şirketlerden birinin patronu, bilgisayar sistemleriyle ilgili önemli bir arızanın acilen giderilmesi için bilgisayar mühendislerinden birinin evine telefon etmesi gerekir.
    Adamın evine telefon eder ve karşı taraftan fısıldayan bir çocuk sesi "Alo" der.
    Patron sorar "Baban evde mi?"
    Çocuk fısıldayarak cevap verir "Evet"
    Patron sorar "Onunla konuşabilirmiyim?"
    Çocuk fısıldayarak cevap verir "Hayır"
    Patron şaşırarak "Peki annen evde mi?"
    Çocuk fısıldayarak "Evet"
    Patron , "Peki onunla konuşabilirmiyim?"
    Çocuk yine fısıldayarak "Hayır"
    Patron çocuğun cevapları karşısında şaşırır ve en iyisinin bir büyükle konuşmak olacağını düşünerek sorar,
    "Orada başka kimse var mı?"
    "Evet" der çocuk fısıldayarak , "Bir polis memuru var"
    Mühendislerinden birinin evinde polisin ne işi olduğuna anlam veremeyen adam sorar
    "Memur beyle konuşabilir miyim?"
    "Hayır" der ufaklık, "Şu anda meşgul"
    İyice meraklanan patron: "Neyle meşgul?"
    Çocuk fısıldayarak cevaplar: " Annemle babamla ve itfaiyeci amcalarla konuşuyor"
    Meraklanan ve endişelenen patron , telefondan gittikçe artan bir gürültü duyar "Bu ses de ne? Diye sorar.
    "Bir helikopter" der çocuk, hala fısıldayarak.
    Panikleyen patron: "Neler oluyor orada" diye sorar
    Çocuk hala fısıldayarak: "Arama kurtarma timi geldi"
    Patron endişeli ve neler olduğunu bilmemenin kızgınlığı içinde: "İyide neyi arıyorlar"
    Küçük çocuk hala fısıldayarak ve kıkırdayarak cevap verir "Beniiiii"

Forumda MOD Mu Olmak İstiyorsun???

Sitemizde mod olmak için çesitli sartlar war bakalim hangileri size uygun???

" TERCIHEN INGILIZCE BILEN..."

...Yapacaginiz isle bir ilgisi yok ama, bu sira herkes ingilizce bilen eleman ariyor... Bir bildikleri olmali...

" ARASTIRMACI, ÖGRENMEYE AÇIK..."

....O kadar isin arasinda sizi egitecek ne paramiz, ne de zamanimiz var... Mesleginizle ilgili gelismeleri is saatleri disinda kendiniz arastirip ögrenmek zorundasiniz...

" INISIYATIF SAHIBI..." ...

Üstlerinden habersiz is yapabilecek, ancak basarisiz olursa canina okunmasina katlanabilecek....

" SORUMLULUK ALABILEN..."

....Vergi, sigorta müfettisleri bir usülsüzlügü yakaladiginda " valla üstlerimin bu islemlerden hiç haberi yoktu, onlara danismadan kendim yaptim..." diyebilecek saflikta olan...

" ERKEK ADAYLARIN ASKERLIGINI YAPMIS OLMASI...

" ... Bayansaniz askerlik yapmis olmaniz gerekmiyor yaani

" BILGISAYAR KULLANABILEN..."

... Valla geçen gün arkadasin aklina uyup bir bilgisayar aldik ama...

"SEYAHAT ENGELI OLMAYAN..."

... Altiniza Oto ve Modifiye BölümüDEN bir araba vericez, o konu senin, bu bolum benim deli dana gibi dolasacaksiniz... sanal sevgiliniz varsa sorun olabilir, isterseniz ona bir danisin...Ya da hiç danismayin, bu sizin için iyi bir firsat olabilir... Artik ona siz karar verin...

INSAN ILISKILERINDE BASARILI..."

.... Formumizda herkes birbiriyle kavgali, kimse kimseyle geçinemiyor... Bir de sizle ugrasmayalim... Üst yönetimin hosuna gidebilecek seyleri yapabilen, yalakalik becerileri gelismis...

" IKNA KABILIYETI OLAN..."...

diger forumlarin kalitesiz konular actigini uyelermize soyliyeceksiniz ve forumda aktif olmalrini sagiliyacaksiniz

" ANALITIK DÜSÜNEBILEN..."

..Ne bütçeyi tuturabiliyoruz, ne de muhasebe hesaplarini... Hersey arap saçina döndü... Biri bizi bu durumdan kurtarsin...

TERCIHAN YÜKSEK LISANS MEZUNU, INGILIZCEYI ANA DILI GIBI KONUSABILEN, KONUSUNDA EN AZ ON YIL DENEYIMLI, ASKERLIGINI YAPMIS, 30 YASINI ASMAMIS..."

...Oha demeyin, aslinda ne istedigimizi biz de tam bilmiyoruz, bu özelliklere sahip aday bulabilirmiyiz onu da bilmiyoruz... Ama patron yazalim diyor, ilan havali oluyormus...

" B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESINE SAHIP..."

... Size araba vericez ama soför vermicez... forumu gezmeye alisiksinizdir umariz...

" TERCIHEN MUHASEBE VE/VEYA INGILIZCE BILEN ..."

Simdi sizi tam olarak nerede kullanacagimizi bilmiyoruz... Ne kadar çok vasfiniz olursa o kadar iyi... Hele bir siz ise baslayin... Gerisini sonra düsünürüz..

Yeni Üyenin İlk Gecesi!!!

uyumaya calısırken
    -karma1 karma2 karma3 karma4
    -napıosun oglum sen?
    -uyku tutmadı karma sayıyorum

kabuslarındaki cümleler...
    -abi aradım yemin ederim aradım!!
    -banlama banlama daha yeniyim
    -başlıgın altında öylesine rep istedim şaka maksatlı!banlamıacaksınız di mi?
    -bu başlık yoktu!hayırrrrrrrr
    -yanlış yere açmadım!sporla ilgiliydi ama komikti ondan güncel haberlere açtım
    -reklam yoktu mesajda!ya da ben görmedim!tamam belki siz görmezsiniz diye şey ettim
    -bu attığım 10.mesaj!belki sizin için küçük bir adım ama benim için büyük bir adım!vatana millete hayırlı uğurlu olsun!
    -paylaşım için saol!paylaşım için saol!mesaj sayısını yükseltmek ne zor bea!!
    -karma ? karma ? kar kar karmaaaaaa

mesaj yükseltmeye çalışıyor!!!!
    * 9kıza tecavüz eden sapık katil aranıyor
    yeni üye-aferim helal olsun adama!

*bilim adamımız bir ilke daha imza attı!nobel fizik ödülünnü aldı
    yeni üye-yazık yaa

*bülent ersoy hamile kalmış
    yeni üye-paylaşım için saol dostum bende bunu arıyordum!

Fizikçinin Aşk Mektubu

FOTON TANEM

Soygaz gibi saf, kristal örgüsü kadar güzelsin sevgilim.
    Coulomb kuvveti kadar çekici magnetik alan kadar etkileyicisin.
    Seni gördüğüm zaman kalbim harmonik osilator gibi titreşiyor.
    Kendimi sana sızma uzaklığı kadar yakın hissediyorum.
    Sana karşı bir kondansatör gibi sevgi yüklüyüm.

Merkezcil kuvvetin etkisiyle etrafında dairesel bir yörünge çiziyorum.
    Gözlerin siyah cisim gibi ışımakta, saçların rüzgarda dağınımlı bir ortam gibi davranmakta.
    İnce yapı sabiti kadar zarifsin sevgilim.
    Aynı fazda beyin dalgaları yayınlıyoruz ve bu dalgalar üst üste gelerek süper position yapmakta.

Seninle birlikte vektör uzayını seyrederken beni kara delik gibi kendine çekiyorsun ve seni bir vakum pompası gibi öpmek istiyorum.
    Sen de benim Kiss Me! türevimi al.
    Sana aşkımı fotonla yolladım fotonumu soğurdun, karşılığını emisyon olarak bekliyorum.
    Sensiz geçen her an yarı ömrümü kısaltıyor.
    Beraber optik yolda yürürken elinden tutmak ve dipol etkileşmesi yapmak istiyorum.
    Bana ne zaman ihtiyacın olursa ışık hızıyla sana geleceğim.

Ek te sunduğum halkasal cisimle sana kovalent bağ kurmayı teklif ediyorum.
    Cevabını mezonlara yükleyip işık hızıyla yolla.
    Olumsuz cevabın beni Wien köprüsünden atmaya sevk edecektir.

Bilgisayar Nasıl Bozulur!!!!

Bilgisayarınızı, direkt güneş ışığı alabilecek bir yerde kullanın. Yakınlarda kalorifer veya benzeri bir ısıtma cihazı da bulunursa iyi olur. Ortamın nemli olması, olaya ayrı bir anlam katacaktır.

Bilgisayarınız kilitlendiği zaman, reset tuşuyla filan uğraşmayın. Power tuşuyla kapatın ve birkaç saniye bile geçmeden hemen açın.

Elektrikler kesildiğinde, bilgisayarınızı kapatmayın. Elektrik geldiğinde yaşanacak ani voltaj değişiminin, monitörünüzde oluşturacağı görüntü ile sabit diskinizden gelecek garip seslerin senfonik uyumu size ilginç bile gelebilir.

Bilgisayar masanızı sabitlemeyin. Böylece her tuşa bastığınızda sallanan bilgisayar, size interaktif bir his verecektir. )

Bilgisayarınızın kasasını, havalandırma delikleri kapanacak şekilde bir duvara yaslayın. Böylece işlemcinizin soğuması için gereken hava dolaşımını ve ısı kaybını önleyebilir, bilgisayarınızla sıcak ilişkiler kurabilirsiniz. )))))

Bilgisayar monitörünüzde sabit bir görüntüyü saatlerce tutun. Böylece, monitörünüzün fosfor tabakasında oluşacak zedelenme sonucu, monitorünüz kapalı iken bile o görüntünün siluetini görebilirsiniz. )

Bilgisayarınızın fişini topraksız bir prize takın. Aynı prizden diğer elektronik cihazların da güç sağlaması, bilgisayarınıza giden akımda hoş değişiklikler yapacaktır. )

Küçük kardesinizin veya çocuğunuzun bilgisayarınızın disket sürücüsüne bozuk para ve benzeri şeyleri sokmasına aldırmayın. Bilgisayarınızın içinde birikecek bozuk paralar, ona tasarruf alışkanlığı, bilgisayar tamircinize de para kazandıracaktır. ))

Eğer modem kartı, ses kartı ve benzeri kartları çok sık takip çıkartıyorsanız, her seferinde bilgisayarınızın kasasındaki o vidaları açmak büyük dert haline gelebilir. Hele bir de yildiz tornavidaniz yoksa, bu iş bir eziyet halini alabilir. Bu kadar uğrasacağınıza, birakın bilgisayarınızın kasası sürekli açık kalsın. Annenize de söyleyin, sehpanın tozunu alırken bilgisayarınızın devrelerine de bir el atsın. )))))

Tüm bunlari yaptığınız halde, bilgisayarınız hala çalışmakta ısrar ediyorsa, en etkili ve son çare olarak kaldiırıp pencereden atabilirsiniz. )))

*2009 dünyaya meteor çarpacak!!!!
    yeni üye-eyvallah dostum emeğe saygı!!

kaynak:neistersenindir.com

Son düzenleme: 12 Mayıs 2008
Komik Yazılar:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kamyon Arkası Yazıları komik yazılar

Kamyon Arkası Yazıları komik yazılar

kamyon duvar yazıları duvar arkası yazılar duyulmamış yazıları kamyoncu lafları HOROZ Lojistik 65'inci yılında Kamyon Arkası Yazı Yarışması düzenlemiş. "Daha önce duyulmamış ve görülmemiş kamyon arkası yazıları" gerekçeli yarışmaya 5 bin 750 kişi katılmış. Kazananlara ödülleri Horoz Lojistik 65. Yıl Kutlama Gecesi'nde verilecek. Yarışmanın sloganı şu: Yollarda Kamyonlar, Dillerde...
  2. Komik msn yazıları nickleri

Komik msn yazıları nickleri

mesene yazıları yazı nickleri komik msn yazıları yazı nickler komik yazılı nickler 8 zayıflı bir karne bulan , insaniyet namına çöpe atsın.. ♥ Aids virüsü de, ebola virüsü de maymun patentli. Maymundan gelmediğimiz kesinde, galiba maymundan gideceğiz.. ♥ Anasına bak, babasından dayak ye... ♥ Babanın fakir olması senin suçun değil, ama kayınpederinin fakir olması senin suçun......
  3. Gülümseten komik yazılar

Gülümseten komik yazılar

Karımla alışveriş merkezinde dolaşırken birden önümüzden inanılmaz güzel bir kadın geçti. Nasıl oldu bende anlamadım ama ilk defa bir kadına bu derece kilitlendim. Bu durumun farkında olan karımın şu sözleri ile kendime geldim. "Bakma faslın bittiyse kavgaya geçeceğim!" Nişanlıyken karımla iddiaya girmiştik. Evlendikten sonra ilk kim "Bu gece olmaz" derse tüm...
  4. en komik facebook yazıları

en komik facebook yazıları

En komik face yazıları var mı arkadaşlarım. Facebook da kullanacağım. Herkese selamlar.
  5. Komik Resimli Duvar Yazıları

Komik Resimli Duvar Yazıları

Komik Resimli Duvar Yazıları arıyorum bakındım diğer sitelerde hep eskiydi bu yüzden birde sizden isteyeyim dedim :)

Sayfayı Paylaş