gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

komikim:)komiksin:)komik:)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

komiksin nickleri komikim komiksin komik [​IMG] [​IMG]

2. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: komikim:)komiksin:)komik:)
    ahahaa:D yumurtalar çok komik yha.
    teşekkürler=)

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ne demek istiyon sen bana komik mi demek istiyon ma sen kim oluyonda bana komik demek istiyon ben cinsim ben bulurum ha böyle şeyleri :yell::tsk:

4. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

nerden bulursun böyle şeyleri haa cins bnde diom:hhh:

komikim:)komiksin:)komik:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komik:))))

komik:))))

işte benim kızım! İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: 'Evde mi bıraktım acaba?' Onun tam aradığım kız olduğuna karar verdim. bilinçli tüketim,bilinçli üretimle olur. 18.000 YTL kredi kartı borcum olduğunu öğrenen babamın ilk tepkisi;...
  2. komikler

komikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. komik:)

komik:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. (: komikler

(: komikler

Sayfayı Paylaş