gebe
  1. sky35

sky35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

komikler amaaa :)

Konu, 'Karikatürler' kısmında sky35 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. Eternity

Eternity Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: komikler amaaa :)
    :haha::haha: harika:)

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: komikler amaaa :)

:hhh:emeğine sağlık canım

komikler amaaa :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok tatlılar amaa :D

çok tatlılar amaa :D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kısa ßiraz amaa oLsun =)

Kısa ßiraz amaa oLsun =)

ѕєη∂єη ιуιℓєяє уєяιηι νєямєѕιηι вιℓ.. ѕєѕѕιzℓιк ∂є вιя çєѕιт кσηυѕмα ѕαηαтι∂ιя.. ѕєνgιℓιηє öη¢є çιçєgι уσℓℓα ηє∂єηιηι ѕσηяα вυℓ. ...ѕєνgιηιη gü¢üηü αѕℓα кüçüмѕємє... ѕєνмєк, вιя вαѕкαѕιηιη нαуαтιηι уαѕαмαктιя ѕιℓgιηιz кαℓємιηιz∂єη öη¢є вιтιуσяѕα, уαηℓιѕιηιz çσк ∂ємєктιя ѕυяα∂α вυяα∂α güçℓü α∂ιмℓαяℓα ∂σℓαѕмαктαηѕα ∂σgяυ уσℓ∂α ѕєкєяєк уüяüмєк ∂αнα ιуι∂ιя тαηι∂ιgιη єη σℓυмℓυ νє...
  3. bana yardım edıverın..lutfen amaaa..

bana yardım edıverın..lutfen amaaa..

evde yapılabilecek fantaziler slm kızlar sıtenın en kankısı seslenıyor:D bu ay evlılık yıldonumum var..eşim buyuk ıhtımal buyuk bı suprız yapacak... ..bende suan bı fıkır yok..yardımlarınızı beklıyorum..ne alabılırım:( veya nasıl bısey yapayım:cry_smile::cry_smile::cry_smile::kiss::kiss::kiss:
  4. Çocuklarımıza şekeri veriyoruz amaaa!...

Çocuklarımıza şekeri veriyoruz amaaa!...

biz anneler kimimiz istediği için kıyamadığımız, kimimiz ağlarken susturmak için kimimiz kandırmak için kimimizde ödüllendirme amaçlı ŞEKER veriyoruz ama... Çocuklarımızın sağlığını tehdit eden büyük tehlike Şekerin içerisindeki tatlandırıcının çocuklarda bağımlılık yaptığını belirleyen Lund Üniversitesi'nden Charlotte Erlanson-Albertsson, şekerlere konulan tatlandırıcıların sağlık...
  5. Muhabbet kuşum var artık amaaa ...

Muhabbet kuşum var artık amaaa ...

kızlarrr tatlı mı tatlı bi kuş aldım onu çok seviyorum ama elime bitürlü gelmiyoo hep kaçıyo bendenn daha 2.5 aylık bana alışmasını çok istiyorumm enazından elime omzuma falan konmasını çok istiyorum sizin bildiğiniz teknikler varsa bana yazabilir misiniz şimdi den teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş