gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

komikler köşemize

Konu, 'Çöplük' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: komikler köşemize

süperler valla:hhh:

3. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: komikler köşemize

:haha:Çok güzeller ellerine sağlık

komikler köşemize konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nagishin köşesi....köşem köşem güzel köşem bnm köşem:)

nagishin köşesi....köşem köşem güzel köşem bnm köşem:)

dostluk sözleri kendime bi köşe oluşturim dedim ama ne yazıcam aklıma gelmedi bi köşemin olduğunu bilmek bile yeter bana:)varlığın yeter bnm köşem:)
  2. Şark Köşeleri

Şark Köşeleri

şark köşesi sark kösesi şark köşeleri sark kosesi Şu an öyle bir çağda yaşıyoruz ki: şehrin gürültüsü, koca koca beton yapılar alafranga ev eşyaları ve giyim tarzları … Tüm bunlar özellikle yönümüzü doğudan batıya döndüğümüz 1860′lı yıllarda Tanzimat’la hayatımıza girmeye başladı. Bu dönemden sonra batılı olmaya karar verdik. Ne var ki bunu yaparken kendimizi, öz kültürümüzü bir kenara attık....
  3. Şark köşeleri

Şark köşeleri

şark köşeleri İşte geçmişe özlem duyanlara harika şark köşeleri modelleri sunuyorum
  4. köşem güzel köşem :))

köşem güzel köşem :))

yeni meleğim daha burda ve sanırım bağımlılık yapmaya başladı mekanımız bende :) hazır hep burdayken bir köşede benim olsun dedim:789:beklerim köşeme melekler..vatana millete hayırlı uğurlu olsun :)
  5. tatlı köşem

tatlı köşem

hatayın en meşhur tatlısı

Sayfayı Paylaş