gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

komikler sanırım

Konu, 'Komik Resimler' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

:haha::haha::haha:

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: komikler sanırım
    teşekkurler nurum..bu çok güzeldı...:hhh::hhh:

komikler sanırım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küçükken neyi ne sanırdınız:))))

küçükken neyi ne sanırdınız:))))

herkesin mutlaka küçüklüğünde bazı şeyleri farklı şeylere benzettiği olmuştur siz mesela neyi neye benzetirdiniz:)ben başlıyayım yine:Dmesela beni komşumuz bir abla vardı kağıda yazar beni eczaneye yollardı okumayı öğrendiğimde kağıttaki yazanın orkit olduğunu öğrendim ama ne olduğunu bilmiyordum:Dalıyordum ozamanlar büyük bir poşetteydi şimdiki gibi küçük bir ambalajı yoktu:Delime yumuşak...
  2. Bir Erkekten Laf Almak Bu Kadar Komik Olmamıştır Sanırım

Bir Erkekten Laf Almak Bu Kadar Komik Olmamıştır Sanırım

Kadin: Ben ölürsem ne yaparsin? Tekrar evlenir misin? Adam : Hayir. Kesinlikle hayir !! Kadin: Neden?? Evli olmak hosuna gitmiyor mu!!?? Adam : Oyle demek istemedim. Tabi ki gidiyor. Kadin: O zaman neden tekrar evlenmezsin ki?? Adam : Tamam. Tamam. Evlenirim. Kadin: (yuzunde uzgun kirgin bir ifadeyle)Evlenirsin.. Adam : (ne diyecegini bilemez ve azicik kizgin bir iç çeker)...
  3. gebe deyilim sanırım

gebe deyilim sanırım

arkadaşlar merhaba bana bilgi vericek biri varmı adet günüm geçti bütün gebelik belirtileri var şuan belim çok agrıyo ve kasıklarımdaki sancı feci ara ara geliyo dün doktora gittim kan testi yaptırdım yok dedi bu bir yanılma payı olma riskini taşırmı sizce
  4. asıl dertle tanıştım sanırım

asıl dertle tanıştım sanırım

bundan 15 gün kadar önce babamın ses tellerinden biyopsi yapıldı.. tamam sonuç belli değil ama dr. kesinmiş kadarda emindi konuşurken.. sonuç kötü büyük ihtimalle dedi.. babamın gırtlağının yarısını almaktan bahsediyo, boğazına delik açılıcakmış.. ve sesi nasıl olucak muamma.. bunları annemde bilmiyo babamda.. annem tahmin ediyo.. sonuçlar kötüdür diyo. ama babam ara ara korkuyo ara ara...
  5. Var sanırım bişeyler :))

Var sanırım bişeyler :))

Adet olmam gereken tarih 9uydu ve bugün hala olmadım yaptığım test sonucum.... Adetten 2 gün önce ve adet günümde test yapmıştım silik çizgiydi ama bugün daha belirgin olmuş Belirtilerim Göğüslerde şişlik damarlar belirgin ve halkasında kabarcıklar var ama ağrı yok Karnımda şişlik ve kramp Ani kalkışlarda baş dönmesi Gece uykusuzluk Terleme

Sayfayı Paylaş