gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Komisyondan Flaş Açıklama...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Çift Kol Çift Kol Nakli

Yakın zamanda biliyoruz çift kol nakli yapılmıştı.Ve ardından ölümle sonuçlanmıştı.Şimdide ölüm sebebi açıklanmış.....http://www.meleklermekani.com/gunce...-yagilan-atilla-kavdir-hayata-tutunamadi.html

Komisyondan Flaş Açıklama

Sağlık Bakanlığı, çift kol nakli yapıldıktan sonra hayatını kaybeden Atilla Kavdır'ın ölüm sebebini açıkladı.

Akdeniz Üniversitesi'nde 21 Ocak tarihinde çift kol nakli yapılan ve 4 Mayıs'ta hayatını kaybeden Atilla Kavdır'ın ölümü üzerine Kompozit Doku Nakli Bilimsel Danışma Komisyonu olağanüstü toplandı. Komisyon, operasyon ve sonrasındaki süreci masaya yatırdı.

Toplantı sonrasında yapılan açıklamada Atilla Kavdır'ın ölümünde herhangi bir ihmale rastlanmadığı belirtilirken "Nakil operasyonu ve sonrası erken dönem takiplerinin tıbbi gereklere uygun olarak yürütüldüğü kanaatine varılmıştır" dendi.

"BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ BASKILANDI, ENFEKSİYON OLUŞTU"

Komisyonun, toplantı sonrası yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Hastanın genel durumu düzeldikten sonra tekrar bozulmasında temel etkenin, nakil ameliyatları sonrası kullanılan bağışıklık sistemini baskılayıcı tedaviler ve sonucunda gelişen enfeksiyonlar olduğu kanaati oluşmuştur. Sonuç olarak hastanın takip ve tedavisinde tıbbi bir eksiklik veya ihmal tespit edilmemiş olup hastanın ölümüne sebep olan durumun, nakil işlem sürecinin bir komplikasyonu olduğu kanaatine varılmıştır"

Komisyondan Flaş Açıklama... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. FLAŞ! FLAŞ! FLAŞ! Polis adayları Dikkat! Başvurular başladı

FLAŞ! FLAŞ! FLAŞ! Polis adayları Dikkat! Başvurular başladı

Emniyet Genel Müdürlüğü, Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüklerine (POMEM) 8 bin 500 öğrenci alınacak. Emniyetten yapılan yazılı açıklamaya göre, 2008-2009 yıllarında düzenlenecek 6. ve 7. dönem ''Polis Meslek Eğitimleri''ne, 2007 ve 2008 yılları Kamu Personel Seçme Sınavının birinden (KPSSP3) puan türünden 65 ve üzeri puan alanlar başvurabilecek. Adayların en az dört yıllık yüksek...
  2. Flaş Flaş FLaş...*MEÇHUL*itiraf etti

Flaş Flaş FLaş...*MEÇHUL*itiraf etti

Evet sevgili M.M. halkı azönce aldığım duyumlarıma göre *MEÇHUL*kodadlı modumuz işkenceden hoşlandığını ruhunun buna ihtiyacı olduğunu sonunda itiraf etti ve şunları ekledi: "işkence olmazsa ben yaşayamam son yaptığım işkence ise çok zevkliydi iğneyi aldım ateşte iyice kızdırdım ve sonra bununla kulağımı deldim harika bir duyguydu fakat şimdi acısı dindi ve ben bunu tazelemek istiyorum...
  3. Flaş flaş flaş hangi ünlü tacize uğradı

Flaş flaş flaş hangi ünlü tacize uğradı

ünlülerin tacizi ünlü tacizleri ünlüler tacize uğradı Haberi okuyunca şaşırabilirsiniz ben çok şaşırdım :) TACİZ EDİLDİ!.. FATMAGÜL’ÜN ENGİN’İ KIZ ARKADAŞLARIYLA GİTTİĞİ MEKANDA KİMLER TARAFINDAN TACİZ EDİLDİ? 'Fatmagül'e tecavüz eden dört gençten birini oynayan Engin Öztürk, kız arkadaşlarıyla 'Eelence' adlı mekanda görüntülendi. Öztürk, genç kızların yakın markajındaydı. Mekana...
  4. Flaş flaş flaş Asenaşulenin temizlik kurbanları!!!!

Flaş flaş flaş Asenaşulenin temizlik kurbanları!!!!

Sitemiz üyelerinden Asenasule nickli meleğin içindeki canava ortaya çıktı FLAŞ! Asenasule oğlunu astronot yaparak hangi emellerine alet edecekti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Az sonra!!!!!!!!!!!

Sayfayı Paylaş