gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kompleks nedir?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kompleks nedir kompleks ne demek komplex nedir kompleks,komplex,kompleks analiz,kompleks ne demek,

Kompleks nedir Melek'lerim? Siz kompleksi nasıl yorumlar sınız?

Bana göre azı karar, çoğu zarardır kompleksin...

Peki ya size göre Melek'ler? :A

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ıhh banene dimem :)
    ben kompleks diyince o kadar çok anlam çıkarıyorum ki..
    ruhsal çöküntü yaşayanlar, herşeyi takıntı haline getirenler, he birde bazı yiyeceklere konulan yardımcı ad.. Bilmem ne kompleksi gibi..

kompleks hiç iyi bişey deil bence..

Kompleks nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kompleks

Kompleks

Kompleks, kişiyi alıştığı, tekrarlamalı bir düzene göre düşünmeye, hissetmeye ve eylernde bulunmaya zorlayan, birbirine bağlı, bastırılmış fikirlerden oluşan karmaşık bir bütündür. Analitik terminolojide birçok komplekse, sık ve yaygın rastlanması dolayısıyla, spesifik adlar verilmiştir. Katatimik terimi, bilinç dışında mevcut olan bir çatışma anlamına gelir. Kompleksin yeterince duyguyla...
  2. neden?

neden?

bu oyunda hayatımızdaki klişelere bi anlam vermeye çalışacaz alttakide kendince bi cvp verip yeni bi klişe söliyecek... ilk ben baslıyorum neden hep ilk adım erkeklerden beklenir
  3. Kompleksler

Kompleksler

Kompleks, kelime olarak "karmaşık" anlamına gelebilir. Psikolojide bilinçsiz olarak kişinin ruhsal yaşantısını etkileyen düşünce karışıklıklarına kompleks denir. Kompleks kavramını tanımlarken verilen en önemli ve güzel örneklerden biri Sigmund Freud'un açıkladığı "Ödipus Kompleksi"dir Hadımlık kompleksi, Anal (makat) kompleksi ve Narsizm kompleksi kişioğlunun yaşantısını...
  4. Neden...!

Neden...!

Bu güzel sitede neden radyo yayını yok ...?
  5. Neyse...

Neyse...

Aldığın her nefesin sana beni hatırlatacak.... Gittiğini sanma yerin bende ebedi kalacak... Gözlerinin baktığı her yerde gözlerim olucak... Adını aşkta bir kez kanatmamış Sevişmelerine hiç duygu katmamış Zalim düş... Yokluğunu çağırıyorum iki ucu yanık kağıtlardan Bitmemişliğin tükenmişliği başladı artık Zaman dudaklarıma bant Ellerime halat bundan böyle. Adını yalan aşklarda dağlayacak...

Sayfayı Paylaş