gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kompozisyon

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bn "siz anne baba olsaydınız çocuğunuzun tasarruf yapması için ne yapardınız" konulu yazı arıyorum lütfn yardımcı olurmusnuz? şimdidn çok teşekkür ederim

2. J3yfena

J3yfena Forum Okuru

kompozisyon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kompozisyon

Kompozisyon

Kompozisyon ödevi: Aşağıdaki konulara kısa ve etkili bir şekilde değinen bir yazı yazın. 1. Din 2. Cinsellik 3. Gizem 100 alan ödev: Allahım! Hamileyim. Acaba kimden?
  2. Ilkokkulunun kompozisyonu

Ilkokkulunun kompozisyonu

Günümüzde üç dilek hakkımız olması çok önemlidir. Maalesef sevinerek bu hakkımizı kullanırız her zaman. Benim 3 dilek hakkim olsa 3 dilek hakkı daha isterdim. Elde var 6 dilek hakkı , 5'i ile 3 er dilek daha dilesem 15 dilek hakkım daha olur. 15 dilek ile her istediğimi dilerim. Günah değilse Allah olmayı dilerim. Allah olduktan sonra dilek hakkım sonsuz kere sonsuz olur. Çok akıllı...
  3. ufaklıgın yazdıgı kompozisyon :)

ufaklıgın yazdıgı kompozisyon :)

Konu: 3 dilek hakkınız olsa ne dilerdiniz? Günümüzde üç dilek hakkımız olması çok önemlidir. Maalesef sevinerek bu hakkımizı kullanırız her zaman. Benim 3 dilek hakkim olsa 3 dilek hakkı daha isterdim. Elde var 6 dilek hakkı , 5'i ile 3 er dilek daha dilesem 15 dilek hakkım daha olur. 15 dilek ile her istediğimi dilerim. Günah değilse Allah olmayı dilerim. Allah olduktan sonra dilek hakkım...
  4. Silginin Öyküsü ile ilgili kompozisyon

Silginin Öyküsü ile ilgili kompozisyon

silginin öyküsü adlı bir kompozisyon silginin öyküsü ile ilgili kompozisyon silginin öyküsü hakkında kompozisyon ve dahası burada arkadaşlar. Silgi, yazım hatalarını ortadan yok eden daha 6 yaşında bir çocukken hayatımıza giren, okul hayatı bitip yetişkinliğimizde yüreğimizde ki acıları silmek yok etmek için ihtiyaç duyduğumuz silgi... Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda silginin öyküsü adlı bir...
  5. Öğretmenler günü ile ilgili kompozisyon

Öğretmenler günü ile ilgili kompozisyon

öğretmenlerle ilgili yazı,öğretmenlerle ilgili makale,öğretmenler günü ile ilgili yazılar,24 kasım öğretmenler günü yazısı hakkında bilgiler Binlerce hayata iz bırakan yükünü gözlerinde ve gönlünde taşıyan Öğretmenler Her toplumda mesleklerle ilgili geçmişten bu yana söylenegelmiş bazı sözler var. Bunlardan biri de ; Bana bir harf öğretenin,kırk yıl kölesi olurum (Hz. Ali) Bir harf için...

Sayfayı Paylaş