gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Komşu Çiftlik Oyunu Level Atlama Hileleri Burada Melekler!

Konu, 'Donanım Haberleri İnceleme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

komşu çiftlik, level atlama, hileleri, oyunu, nasıl oynanır, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler

Eğer facebookta komşu çiftlik oyunu oynuyorsanız size nasıl level atlayacağınız konusunda ipuçları vereceğiz melekler :)

Markete Giriyorsunuz Ve Ne Kadar Alanınız Varsa O Kadar Turp Alıyorsunuz Ve Ekiyorsunuz ,Daha Sonra Ekstralara Girip Zayıf Gübre Alıyorsunuz .

Kaç Tane Turp Aldıysanız , Daha Sonra Tohumlar Ve Gübrelere Girip Zayıf Gübreleri Alıp Turpların Üstüne Tıklıyorsunz Ve Turplar Hemen Oluyor.

Bu Şekilde Hızlıca Level Atlıyorsunuz .Turplardan Kar Sağlamıyorsunuz Ama Çok ta büyük para gitmiyor ,satınca hemen hemen aradaki fark kapanıyor

Ayrıca Markette ki Bazı Pahalı Tohumlar da Tohumlar Ve Gübreler Kısmına Geliyor. Zaten Level Atlayınca İyi Para Veriyor ve Muhakkak O Para Açığı Kapanıyor.

Komşu Çiftlik Oyunu Level Atlama Hileleri Burada Melekler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tavuk Çiftliği oyunu

Tavuk Çiftliği oyunu

benim çiftliği benim çiftliğim oyunu facebook çiftliğim çiftliği oyunu çiftlik oyunları http://www.oyuncinim.com/veri/tavukciftligi.swf
  2. Atlama Oyunu

Atlama Oyunu

Aşağıda ki bota tam zamanında boşluk tuşuna basarak atlayın git gide hızlanıyor dikkat edin :).Başlamak için gelen ekrandan play e basmanız yeterli olacaktır.Başarılar.... :amigo: Atlama Oyunu oyunu, bota atlama,su oyunu oyna :grouphug:
  3. Melek oyunu

Melek oyunu

Minik meleğimizi minik şeytandan korumaya çalışıyoruz.Hadi bakalım kolay gelsin :D http://www.erenet.net/flashoyun.php?op=oyna&id=386&isim=Melek :sütyen:
  4. FarmVille oyunu için  İpuçları ve hileler;)

FarmVille oyunu için İpuçları ve hileler;)

farmville kolleksiyon toplama hilesi farmville hayvan hilesi koleksiyon koleksiyon toplama hayvan hileleri Benim gibi yeni oyun oynayanlar için bazı ipuçları buldum. Paylaşmak istedim. Geneliniz belki biliyor ama, benim gibi olanlara ithaf olunur:D 1) Tarlanızı daha da hızlı hazırlamak ve de ürün toplamak için çiftçinizi saman yığınları arasına sıkıştırmalısınız. Siz işlemlerle ilgilenirken...
  5. Makyajda Rimel Hileleri Burada Melekler!

Makyajda Rimel Hileleri Burada Melekler!

rimel nasıl sürülür, rimel uygulama, rimel sürerken Sevgili melekler, etkileyici bakışların mimarı, makyaj çantalarının baş tacı, makyajın olmazsa olmazı rimeller doğru uygulandığı takdirde gözlerinizin olduğundan çok daha iri görünmesini, bakışlarınızın daha derin, daha etkileyici olmasını sağlayabilir. Bunun için rimel uygulama hilelerini ve nasıl uygulayabileceğinizi bilmeniz gerekir......

Sayfayı Paylaş