gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Komşu sallandı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Komşu sallandı Merkez üssü Yunanistan'ın başkenti Atina'nın 200 kilometre güneybatısındaki Kiparisiya körfezi olan Richter ölçeğine göre 4.5 büyüklüğünde deprem kaydedildiği bildirildi. Atina Yerbilimleri Enstitüsü, saat 06.30'da meydana gelen ve Mora yarımadasının batısında hissedilen yer sarsıntısının can ve mal kaybına yol açmadığını duyurdu

Komşu sallandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Böyle komşu olmaz olsun

Böyle komşu olmaz olsun

MERSİN’de, üniversite sınavına hazırlanan 25 yaşındaki İsmail Bülbül, iftar saatinde annesinin hazırladığı yemeği götürdüğü 20 yıllık komşularının kızı 14 yaşındaki S.Ş.’ye tecavüze kalktığı iddiasıyla tutuklandı. devamı
  2. Çekilmez Komşunun Sözleşmesi Feshedilecek

Çekilmez Komşunun Sözleşmesi Feshedilecek

TBMM Adalet Komisyonu, 649 maddelik Türk Borçlar Kanunu Tasarısı’nın, kiracı-ev sahibi ilişkilerinde yeni düzenlemeler içeren maddelerini kabul etti. Tasarının kabul edilen düzenlemeleri şöyle: "Kiraya veren, konutun kullanımıyla ilgili yan giderlere katlanacak. Yani, mal sahibi, kiraya verdiği konutta sürekli rutubet oluşması gibi durumlarda bunun giderilmesinden sorumlu olacak....
  3. Kuzey Ege sallandı

Kuzey Ege sallandı

Ege Denizi’nde Gökçeada açıklarında 5.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nden alınan bilgiye göre, saat 00.58’de Ege Denizi’nde meydana gelen depremin büyüklüğü 5.2 olarak ölçüldü. Depremin, “şiddetlice” olarak değerlendirildiği ifade edildi. Deprem 8.6 km derinlikte meydana gelirken Ege Denizi'ne kıyısı olan...
  4. Murat boz-Sallana sallana

Murat boz-Sallana sallana

Benim olan senin ama Senin olan benim değil Yani kalbinde bana bir yer yok Belki biraz sustum ama Sözlerini yuttum değil Bak bu yangından geriye eser yok Gönlüm usandı sana zar zor dayandı Tabi ben de üzüldüm ama yandıysa yandı Ben burda yarına küsmüşüm Yürüyorum yolda sallana sallana Derdinle zindana düşmüşüm Bitti hakkın da kullana kullana
  5. Bartınlı komşular

Bartınlı komşular

bartınlı selma Aynı apartmanda oturan iki Bartınlı komşu. ( Uydurdum hee yok böyle bir dialog) - Huriye, hoşgeldiyn gadunum. Ne ettiyn bakayn. Nelleedesiy sen! - Amaan nere olcin be. Gaynanamnan uğraşıyom. - İyi gadundu(r) be Selma deyze. - Hee iyidü iyidü. Size iyüdü tabe. Fikürsüz garı etmedüğünü bırakmeya bağa. - Gız eccük anacum deyiverecen. Cort cort gonuşmaycan yanında. - Bişey...

Sayfayı Paylaş