gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Komsufirin Kimin ?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

komşufırın kimin komşu fırın emine erdoğan komşu fırın kimin fırının sahibi kim sahibi kim
    [​IMG] Bir süredir dikkatimi çeken bir PastaneFirin zinciri olustu.
    Komsufirin :D
    Dikkat çekmemesi imkansizdi çünkü çok merkezi yerlerdeki çok ünlü markalar kapaniyor ve yerlerine birer birer Komsufirin açiliyordu.

Bagdat Caddesinde Suadiye'deki TGI Fridays'i herkes bilir. Dünyanin en
    büyük Franchise Zincirlerinden. Ve uzun yillardir muazzam da is yapan bir mekan iken birden kapandi ve yerine Komsufirin açildi.
    Güzeldi tabii
    ilk bakista yabanci bir zincir yerine yerli malinin açilmasi. Ama bu kadar kisa sürede , bu kadar çok yerde ve bu kadar önemli markalarin

yerine nasil açabiliyorlardi? Kimdi sahibi ?
    Bunlari merak ederken ben ,birden Atasehir'deki YKB de kapandi, tadilata girdi ve yerine yine Komsifirin açildi.Kapanan bu yer Yapi Kredi Bankasi, tekrar ediyorum.Batan veya el degistiren bir banka degil !!!
    Biraz arastirdim ve kime ait oldugunu ögrendim.
    Aradan bir kaç gün geçtikten sonra bir Komsufirin'in önünden sabahleyin geçiyordum. Içeriden güzel kokular geliyordu. Tam ben oradayken içeriden
    25-27 yaslarinda,muhtemelen yeni evli bir çift çikti.

- Günaydin dedim Onlara .
    çocuk da - Günaydin dedi bana.
    Ardindan
    -Nasil? güzel kokuyor içerisi, pogaçalar güzel mi? diye sordum.
    Çocuk - Biz de ilk kez geldik dedi.
    Aralik vermeden,
    -Kimin burasi biliyormusunuz ? diye sordum
    Her ikisi de baslarini iki yana salladilar bilmedikleri için.
    Ama çocuk hafif tereddütle ,
    -Siz biliyorsunuz galiba dedi.
    -Evet dedim ve kime ait oldugunu söyledim.
    Kiz saskinliktan elindeki paketi yere düsürdü. Çocuk da egilip aldi.
    Ve ayni anda Onlar da bana, ben de Onlara tesekkür ettim .
    Siz de bilmek istermisiniz kime ait oldugunu ?
    Emine Erdogan.
    Tesekkürler Emine hanim Türkiye'ye bu katkiniz için. Çok iyi bir zincir kurmussunuz.

Yazı hoşuma gitii ve şaşırdım ben büyük bir firmanın mı caba diye beklerken Emine Hanımın çıktı.. Ne diyelim Hayılı Olsun!

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    aaaaaaaa şaşırdım :D:D bende çok fazla görüyorum komşu fırını. ataşehirde çok yakınımda var ama henüz içerisinden bişi yemek kısmet olmadı :D:D hayırlı olsun emine hanıma :D:D

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ben hele ben nasıl şaşırdım anlatamam..

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ee madem Komşufırın varne yiyoruz kim ne ısmarlıyor. Bu kadar cimri olmak zorundamısınız yahu :)

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ben de şaşırdım ilk defa duydum ama yine de şaşırdım :D

6. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Yatlar, katlar, fabrikalar =) yetmiyor komsufirin...Hayirli olsun Emine hanim !!!

7. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    komşuda pişip bizede düşmüyormu yahu

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

dellilini bir Kuyuya bir tas atmis misali....

hemende nasil inaniyorsunuz böyle yalanlar hayret ediyorum?? bunlarin asli yok astari yok

9. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Sen neden bu kadar rahatsız oldun ki? :D:D

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cahil avam kesimi

Komşu fırın adlı mekanı İstanbulun çoğu semtinde görebilirsiniz, peki bu komşu fırın kimin biliyor musunuz? Emine erdoğan diyorsanız eğer siz de internette cahil avam tabakadan birisiniz. Yahu arkadaş komşu fırın Uno Ekmekin değişik bir fırıncılık girişimi. Doruk grubuna ait olan komşu fırına Ülker markasını da içinde bulunduran Yıldız Holding %50 ortak oldu.

İnternette Emine erdoğana ait olduğu söylenen komşu fırının en azından basın sayfasındaki haberlere bakarak böyle birşeyin olmadığını öğrenebilirdiniz.

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

helal olsun sana kardesim bi sen doğru söylüyon

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar belge var mı ? O mado ve aslı böreklerde benim :) emine erdoğan ın sahibi olduguna dair bi belge yokmudur ?

Komsufirin Kimin ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kimsin

Kimsin

Usul usul aralanır gözkapaklarım..... Baykuşun biri yakar yeşillerini,"günaydın,gece oldu"der,eyvallah, derim. Odaları dolaşan ıssızlık,bana uğramadan geçer,karşımda uyuyan denizin derinlerinden. -Issızlığa bulanacak kadar ussuz ve kalabalık değilim henüz...-ağaçlarım var,iki kapak arasında büyüyen,sen varsın,gecelerimi dilimleyen.. okumaya başlarım, jane tırmanır merdivenlerime,kör...
  2. çikolatalı K€K

çikolatalı K€K

MALZEMELER: 4 yumurta 1 su bardağı süt 1,5 su bardağı şeker 2,5 su bardağı un 4/3 bardak kakao 1 paket kabartma tozu 1 çay kaşığı karbonat ÇİKOLATA SOSU: MALZEMELER 1 su bardağı süt 50 gr tereyağı 3 dolu yemek kaşığı kakao 1 paket vanilya yarım su bardağı şeker KEK HAZIRLANIŞI.. bütün malzemeleri un hariç ekleyip karıştırıyoruz.en son unu ekleyip tekrar karıştıryoruz.(hamuru cıvık...
  3. kuma

kuma

Kuma (ortak) Rüyada üzerine bir kuma getirildigini gören kadin, hasta olur. Bu rüyayi bir erkegin görmesi, islerinin bozulacagina delildir. Bir rivayete göre kuma görmek, üzüntü ve kederle de tabir olunur. Bir baska rivayete görede: Rüyada kuma kadinlari görmek, hastaliga, zarara ve körlüge isarettir. Bazen de kuma görmek, kötü amele, sirlari açiklamaya, üzüntü ve ugursuzluga isarettir
  4. Kimken kimse olmuşsun...

Kimken kimse olmuşsun...

İçinden çıkamadığım yollarda geçer oldu vaktim. Ve ben senden çıkıp başkasına gittiğime inandıkça, sana geri döner oldum. Meğerse senden başkasına gidemezmişim de kendimi kandırıp uyanır olmuşum. En büyük rüyamken, en geniş gerçeğim olmuşsun. Ertesi günün sabahında ne olacağını bilmeden harcadığım vaktimdin. Bir an mutlulukla hayal kurarken, o anın sonunda ağlar oldum. Göz yaşlarımı...

Sayfayı Paylaş