gebe
  1. elif21

elif21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    18

komşumun çocugu

Konu, 'Yaramaz Çocuklarımız' kısmında elif21 tarafından paylaşıldı.

merhaba hanımlar oglum 3 yaşın da komsumun çocugu sürekli ısırıyor hırpalıyor. :mad: annesi hiç umursamıyor daha geçen gün bana oturmaya geldiler yine oglumun parmagında ısırmış oglum kendini savunamıyor çok üzülüyorum ya:( ne yapsam hemen iki arada çocugumu hırpalıyor. bugün komşumda yasin vardı kalabalıktı çocuklar oda da oynarken oglumun kolun da ısırmış canım benim öyle çok agladıki :( kolu mosmor olmuş annesi hiç bişey söylemedi ya bende sen oglumu niye ısırıyorsun diye söyledim az daha beni ısırıyordu kızdım ben de ona yüzümü tırnagıyla çizdi akşam eşime söylesem çok kızar ya off çok sinirlerim bozuldu. yarın günümüz var yine o komşum gelecek hiç gitmek istemiyorum:( offf ne yapmalıyım sizce lütfen bir akıl verin

2. elif21

elif21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    hanımlar çok tesekkür ederim saolun çok yardımcı oldunuz yani :hıh:

komşumun çocugu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocugun  çabası

çocugun çabası

Cocugun babası için cabası Genç adam , evinin alt katinda marangozluk yapiyordu. Kapi ve pencere konusunda uzmandi. Fakat plâstik pencereler yayginlasinca, ahsap olanlara ragbet azaldi. Bu yüzden isler iyi gitmiyordu. Üstelik de çocuklari büyümüs, biri hariç okula baslamisti. Masraflari artinca, yanindaki kalfasina yol verdi. Ise biraz daha erken koyulur, yardimciya ayirdigi parayi,...
  2. çocuga ölüm nasıl anlatılmalıdır...

çocuga ölüm nasıl anlatılmalıdır...

Evcil bir hayvanın ölümünün ölüm kavramını çocuğa açıklamak için en iyi fırsat olduğunu belirten Doç. Dr. Rasim Somer Diler, “çocuğun yaşadığı duygular saygıyla karşılanmalı, tüm aile üzüntüsünü dile getirmeli” dedi. Beklenmedik ölümlerde çocuğa alıştırarak haber verilmesi gerektiğini vurgulayan Diler, ölümü uykuya benzetmemek geretiğine değinerek, bedensel aktivitelerin son bulması şeklinde...
  3. Alo, çocugun elimizde

Alo, çocugun elimizde

Alo, çocugun elimizde -Eee napiyim -Hani fidye falan diyodum -Yok öle bisey -Alo, çocugun elimizde -Yanlis numara -Pardon -Alo bayan, çocugun elimizde -Ah yavrum geceleri üstü açik yatar o bi zahmet kapativer in üstünü, bide terlemesi n çabuk hasta olur... -Ya abla bi git ya -Alo, çocugun elimizde -Dur o zman digerinid e gönderiyorum -Yok yok merak etmeyin die aradik biz...
  4. Komşum Tepemde Yün Döküyor!

Komşum Tepemde Yün Döküyor!

komşularımız şikayetlerimiz komşunuzdan şikayetçi misiniz apartmanda yaşamak komşuluk kuralları ile ilgili bilgiler burada melekler Komşuluk önemli bir müessese melekler :) Ne güzel atasözlerimiz bile var konuyla ilgili ,boşuna dememiş büyüklerimiz ''Ev alma komşu al '' diye.Ama ne yazık ki herkes komşu olmayı ,daha doğrusu komşuluk haklarını bilmiyor melekler.Aslında biraz empati yapılabilse...

Sayfayı Paylaş