gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

KomYon Yazıları

Konu, 'Komik Resimler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

[​IMG] YAŞAMAK BUYSA ÜSTÜ KALSIN

OTOBÜSÇÜ DEĞİLİZ Kİ HOSTESİMİZ OLSUN, TAKSİCİ DEĞİLİZ Kİ MANİTAMIZ OLSUN. BİZ DE SEBZECİYİZ ARKADAŞ YOLUMUZ AÇIK OLSUN

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: KomYon Yazıları
    emegıne saglık:D

KomYon Yazıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tuvaletten yazılar

tuvaletten yazılar

(K) Sevgili isstiyorum sevgiliiiiiiii Azdımmmmmmmm. (K)Vedatı haala çok seviyorum.. (K)Fal bakan sarışın çocuğa aşık oldum yaa. (E)Neden kızzların tuvaletinde olan poşetten bbizdede yok. (E)Şampiyon Fenerbahçe. (K)Tuvaletinize bayıldım tam çişlik :)) (K)Süper bir yer ama vakit bulupta gelememekten şikayetçiyim.. (Tuvalete mi?Kafeyemi?) (K)Dar, dar, dar tuvaletler çok dar ....
  2. tuvalet yazıları:)

tuvalet yazıları:)

* Kokunu çekmek istemiyorsan sifonu çek * Osuruk kı.ı konuşturmaya çalışmanın başarısız bir denemesidir... * Lütfen sessiz iseyin, zavalli İstanbullu lar sular geldi sancak * Sevgili Tosun,tuvalet yazılarına hayranım acaba bir imza günü düzenleyebilir misin? * İki yanağı olan herşey surat değildir * Pisuvara izmarit atmayınız ---> Biz sizin kültablanıza işiyormuyuz ?? * Poponuzu...
  3. Emo yazıları

Emo yazıları

emo yazıları emo yazı yazma duvar yazıları yazı tipi yazısı yaz Yiné dopdoLu qözLérim sanki ßiLinmézin içindéyim vé sén yiné, yiné, yiné yoksun... ßoqazım düqümLéniyor néfés aLamıyor ßéynim ikiLémdé, kaLßim çéLi$kidé sus diyorum sus yüréqim sus, kaLßim sus, akLım sus, ßéynim sus .. susmuyor; durmuyor; sürükLüyor qéçmi$Lérin én koyusuna doqru tékrar, tékrar, tékrar sürükLüyor......
  4. Motor Yazıları

Motor Yazıları

Motor Yazıları arıyorum ben bana çok güzel motor yazıları yazarsanız çok sevinirim. motorcu elif...

Sayfayı Paylaş