gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Konforlu tüp bebek

Konu, 'Tüp Bebek Özel Bölüm' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Konforlu tüp bebek tedavisinde amaç hastanın daha az ilaç kullanarak daha az iğne olması, bunun yanında merkezdeki kontrollerinin sayısının 1 veya 2 defa ile sınırlandırılması ayrıca bu kontrollerde kan alınmamasıdır. Dolayısıyla tüm tedavi süreci hasta tarafından daha rahat, daha az stresli ve daha konforlu larak algılanması sağlanır. Bu hastalarda daha az ilaç kullanıldığı için ilacın yan etkileri de daha az olarak görüleceğinden bu anlamda da konfor sağlanmış olur. Az ilaç kullanıldığı için daha az sayıda yumurta elde edilir. Ancak konforlu tüp bebek hastalarındaki gebelik oranları, normal tüp bebek hastalarındaki başarı oranına eşittir.

Konforlu tüp bebek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüp Bebek

Tüp Bebek

Geçmişte spermin yada embriyonun laparoskopi eşliğinde tüplerin içine verilmesi (GIFT/ZIFT) gibi teknikler uygulanırdı. Artık modern tıp, yardımcı üreme teknikleri, tüp bebek (IVF) ve mikroenjeksiyonu (ICSI) tercih ediyor. TEDAVİNİN AŞAMALARI: GÖRÜŞME İlk görüşmede IVF doktorunuz sizfen detaylı bir sağlık öyküsü alır, daha önce yapılmış tüm tetkik ve tedavilerinizi inceler....
  2. Konforlu Yazlık Bebek Arabası Modelleri

Konforlu Yazlık Bebek Arabası Modelleri

Yazlık Bebek Arabaları Yazlık Bebek Arabası Modelleri Az önce sizlere bir misafirimizin isteği üzerine 2012 yazlık bebek ayakkabısı modelleri konusunu açmıştık. Şimdi ise yine bir misafirimizin isteği doğrultusunda sizlerle yazlık bebek arabası modelleri paylaşıyoruz Melek'ler. Bebeği için bebek arabası almayı düşünenler, işte aradığınız konforlu modelleri burada!
  3. tüp bebek

tüp bebek

merabalar 2temmuzda tüp bebek trasferi oldum ,akıntım var azda olsa sarı renkte , kasıklarımda kesik gibi küçük agrılar oluşuyor bazan sık bazan aralıklı ,sinirlerim bozuldu aglıyorum sürekli bu evrede test yapsam çıkarmı,sekizinci günüm bana yardımcı olun gebelik belirtisi bu günlerde olurmu?teşekkürler.
  4. Tüp Bebek!

Tüp Bebek!

SELAM MELEKLER Ben aranıza yeni katıldım.... 2011 de evlendim.. 1 sene çocuk yapmadık. 1 sene sonra başadık denemelere.. Ama olmadı 1 sene 1 sene sonra hamiledim.. 11 haftalıkken kalbi durdu... drlar ilk bebekte normal dedi.. biz yetinmedik her testi yaptırdık. hiç bişey çıkmadı.. 6 ay yine olmuyor. dr gittim klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kaldım... 5 haftalıkken düştü.. 1 tane aşılama...
  5. Konforlu İkea bebek karyolaları

Konforlu İkea bebek karyolaları

Bebek sahibi olacaksanız bebek karyolası almaya ihtiyaç duyacaksınız demektir. Bu sene bebek karyolası tercihinizi İkea bebek karyolası tercihi ile gerçekleştirmeye ne dersiniz? Gonatt bebek karyolası- 499 TL Bebek karyolaları bebeğinizin yaşına ve gelişimine uyugn olarak konumlandırılabilmektedir. Bebeğinizin boyu uzadıkça onun düşmeyeceği şekilde konumlandırabileceğiniz bu karyolalar...

Sayfayı Paylaş