gebe
  1. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Konserde Yangın Çıktı!

Konu, 'Magazin' kısmında papattya tarafından paylaşıldı.

rihanna, konser, konserde yangın, dallas konseri, ilgili bilgiler burada.

Rihanna'ya nazar değmiş galiba arkadaşlar. Konser sırasında yangın çıkmış.İşte haberin detayları;

Barbaros asıllı Amerikalı şarkıcı Rihanna'nın 8 temmuzda Dallas'da verdiği konser az kalsın bir facia ile bitiyordu. Konser dolu dizgin devam ederken Rihanna ''California King Bed'' şarkısını söylemeye yeni başlamıştı ki , sahne üzerindeki ışıklardan bir kaç tanesi patladı ve yanmaya başladı. Yüzlerce insanın şaşkınlıkla izlediği yangın bir süre devam etti. Şans eseri hiç bir yere sıçramayan alevler daha sonra güvenlik ekipleri tarafından kontrol altına alındı.

Rihanna konserden sonra olayı twitter'dan ''Dallas, fyah'da bu gece bir sahne kurduk, tam anlamıyla ben bir deliyim. Bu gecce çok eğlendim, en kısa zamanda geri dönmem lazım'' dedi..

Konserde Yangın Çıktı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çıkın

Çıkın

Rüyada çikin görmek mala yorumlanir. Rüyada " çikin bulup açtigini görmek, yeni bir mal satin alacagina, bir çikin buldugunu görmek,piyango gibi bir paranin çikacagina, bir çikini baskasina verdigini görmek, bir menfaat görecegine isarettir.
  2. Tekirdağ'da, eski sanayi mevkiindeki kereste imalathanelerinin birinde yangın çıktı

Tekirdağ'da, eski sanayi mevkiindeki kereste imalathanelerinin birinde yangın çıktı

seven kereste tekirdağ Tekirdağ'da, eski sanayi mevkiindeki kereste imalathanelerinin birinde çıkan yangında, yaklaşık 50 ton biçilmiş kavak ve çam kerestesi yandı. Tekirdağ Belediyesi İtfaiye Müdürü Kenan Taşkın'dan edinilen bilgiye göre, eski sanayi sitesinde Hasan Seven'e ait Seven Kereste imalathanesinde, Engin Seven'in sahibi olduğu keresteler, henüz belirlenemeyen bir nedenle yanmaya...
  3. Gölcük Donanma Komutanlığı Astsubay Orduevi'nde yangın çıktı

Gölcük Donanma Komutanlığı Astsubay Orduevi'nde yangın çıktı

gölcük donanma komutanlığı karamürsel orduevi gölcük orduevi astsubay donanma resimleri Gölcük Donanma Komutanlığı Astsubay Orduevi'nde çıkan yangın kontrol altına alındı. Üç saat süren yangında 1 asker zehirlendi. Saat 19.00 sıralarında Astsubay Orduevi'nin mutfağında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa sürede binayı saran yangına ilk olarak Donanma Komutanlığı itfaiye ekipleri müdahale...
  4. Ben Bilmem Eşim Bilir Stüdyosunda Yangın Çıktı!

Ben Bilmem Eşim Bilir Stüdyosunda Yangın Çıktı!

ben bilmem eşim bilir, ben bilmem eşim bilir programı, ben bilmem eşim bilir yangın Sevgili melekler, Posta Gazetesi tv eleştirmeni Mesut Yar talihsiz olayı köşesinden duyurdu, Ben Bilmem Eşim Bilir yandı! Mesut Yar'ın açıklamasına göre ' Önceki gün bir film platosunda çıkan yangın en çok "Ben Bilmem Eşim Bilir"i (Kanal D) vurdu. Yarışmanın ödül olarak verdiği arabası dahil...
  5. Adana Aladağ'daki yurtta yangın çıktı!

Adana Aladağ'daki yurtta yangın çıktı!

Adananın Aladağ ilçesindeki kız öğrenci yurdunda çıkan yangında 11 öğrenci ve bir eğitmen, hayatını kaybetti, 22 kişinin ise yaralandığı belirtiliyor.. Bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın da, 3 katlı binanın ahşap olan son katı alevlere teslim oldu. Tahsil çağlarında ki talebelere yardım ve eğitim veren yurtta geniş çaplı incelemeler başlatıldı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin...

Sayfayı Paylaş