gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

KONT DRACULA olarak da bilinen VLAD DRACUL bilgileri ve yaşadığı BRAN KALESİ resmleri

Konu, 'Çöplük' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

KONT DRACULA olarak da bilinen VLAD DRACUL bilgileri ve yaşadığı BRAN KALESİ resmleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yiyeceklerin etkileri ile ilgili olarak bilinen doğru ve yanlışları biliyor musunuz?

Yiyeceklerin etkileri ile ilgili olarak bilinen doğru ve yanlışları biliyor musunuz?

Yiyeceklerin etkileri ile ilgili olarak bilinen doğru ve yanlışları haberleştiren İngiliz The Times gazetesi, acı biberin gerçekten bağımlılık yaptığını, yaşlandıkça kilo alındığı inanışının ise gerçeği yansıtmadığını yazdı. Şeker boğaz ağrısına iyi gelir: Doğru Şeker, bal ve pekmez, boğazdaki tahriş olmuş mukus zarının üzerini kaplar ve ağrıyı hafifletir. Hardal, yabanturpu ve güçlü soğanlar...
  2. orta okulda yaşadığım garip  ve bi o kadar da heycanlıydı

orta okulda yaşadığım garip ve bi o kadar da heycanlıydı

ben 8 sene lisanslı bi şekilde kros yaptım arkadaşlar la birlikte antereman yerindeyiz güzel camların oldugu cafe lerin oldugu bi yer burası bahcede oturuyoruz hocamızı bekliyoruz. ben tam w.c doğru dönük bi yerde oturuyorum hiç unutmam yeşil pardusesi olan başı örtülü ayağında topuklu ayakkabıları olan bi kadın erkekler w.c ye girdi ben arkadaşlar kadın erkekler w.c sine girdi falan dedim...
  3. Estergon Kalesi ve Destani

Estergon Kalesi ve Destani

Kanuni Sultan Süleyman'ın Padişahlığı döneminde ve 1543 yılında elimize geçen Estergon Kalesi Sancakbeyli haline getirilerek Budin Beylerbeyliği'ne bağlanmıştı. Ancak kale, bundan yaklaşık elli yıl sonra Alman, Leh, Çek ve İtalyanlardan oluşan 80 bin kişilik bir haçlı ordusu tarafından kuşatıldı. Bu sırada Estergon Kalesi'nde yalnızca beş bin Türk askeri bulunuyordu. Durum gerçekten çok...
  4. Yaşadığımız Kent Ve Stres

Yaşadığımız Kent Ve Stres

Kentlerin mimari yapısında hava koridorlarının bulunmaması, gürültü, ses, görüntü ve çöp kirliliği gibi çevre sorunları, "strese" neden oluyor. Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İbrahim Ortaş, çevreyle ilgili sorunların insanlık üzerindeki etkilerinin son 20 yıldan beri anlaşılmaya başlandığını söyledi. Önce su ve hava kirlenmesi olarak görülen ve...
  5. Alanya Kalesi hakkında bilgiler

Alanya Kalesi hakkında bilgiler

Alanya Kalesi Denizden ve karadan zor ulaşabilirliği nedeniyle tarih boyunca devamlı yerleşime uğramış olan Alanya Kalesi; Anadolu’yu süsleyen yüzlerce kaleden bugün ayakta kalabilmiş, en iyi korunmuş olanlarından birisidir. Kale 6,5 km. yi bulan sur uzunluğu, 140′ı bulan burçları, içindeki 400′e yakın sarnıcı, yazıtlı kapıları ile Selçuklu sanatını en iyi yansıtan,...

Sayfayı Paylaş