gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Kontör istiyom :)))))

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. prudentgirl

prudentgirl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kontör istiyom :)))))

:hhh::hhh::hhh::hhh:

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:bıttım yaaaaaaaaa...ılk kez böle bıseyle karsılastım:D:D:D:D

emegıne saglık

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

:hhh::hhh:ya ne alem insanlarız :hhh:

Kontör istiyom :))))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neşeli evlatlarmı yetiştirmek istiyosunuz

Neşeli evlatlarmı yetiştirmek istiyosunuz

Neşeli ve mutlu olmak, çocuğun anne babasından alabileceği en büyük hediyelerden biridir. Şunu da belirtmek gerekir ki, anlık neşe ve sevinçle (Örneğin çocuğa yeni bir oyuncak ya da yiyecek türü bir şey almak) sürekli sevinç ve mutluluk arasında derin bir farklılık vardır. Doğrusu çocuklar gezmek ister ve büyükler gibi derin bir mutluluk duymaya ihtiyaçları vardır. Gerçek neşe, çocuğunuzun...
  2. annem varsa istiyo

annem varsa istiyo

Annem fazla varsa bi fincan şeker istiyo + Var var bekle - Bu ney şüküfe hanım teyze + Şeker - Manyak mısın teyze sen + En ünlü marka olips neyini beğenmedin - +Annem fazla varsa un istiyor... -Tamam yavrum bekle +Ayrıca varsa biraz da yumurta -Peki evladım +Hı bir de... -Daha ne kaldı ya +Aslında bunları geri götürün varsa bir fırın peynirli börek alalım biz Emine teyze -Yok...
  3. Kontör Dolandırıcılğı

Kontör Dolandırıcılğı

Aman dikkat arkadaşlar bu numaralara sakın kanmayın . DEGERLI. ABONEMIZ SEDA SAYANIN ' NIN PEPSI YASATIR SENI RAMAZANA ÖZEL KAMPANYASINDAN 100 BIN VE 10 BIN TL ÖDÜL IKRAMIYESINDE HATTINIZ 1500 HAT ARASINDA HATTINIZ 9. NCI ÇIKTI 10 BIN TL ÖDÜL IKRAMIYESI KAZANMISTIR PEPSI BILGI VE ISLEM IÇIN MERKEZ 0534.220.79.97 PEPSI DANISMA HATTINI ARAYIN.
  4. Cep telefonunda kontöre son

Cep telefonunda kontöre son

Artık kontörle uğraşma devri bitiyor meleklerim ne kadar yararlı olur bilmiyorum ama bizde bıkmıştık artık iyi olur umarım:) Cep telefonunda kontörlü hat kullananlar karışık hesaplarla uğraşmayacak. Sistem 1 Nisan'da hayata geçiyor. GSM operatörleri 1 Nisan'dan itibaren kontör bazında değil dakika-saniye ya da para yükleme esasıyla görüşme yaptırabilecek. Bilgi Teknolojileri ve...
  5. siz neyin tarifini  istiyosunuz

siz neyin tarifini istiyosunuz

arkadaşlar siz istediğiniz tarifi yazın ister kek börek tatlı ister yemek siz sorun tarifleri bende size yazayım.

Sayfayı Paylaş