gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

kontrat

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Kontrat Herkes için dikkatli olunması gerektiğini belirten bir işarettir. Herkes için dikkatli olunması gerektiğini belirten bir işarettir

kontrat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Psikolojik Kontratları Yenileyin

Psikolojik Kontratları Yenileyin

psikolojik kontrat Personeldeki nedensiz görünen gönül kırıklıkları, motivasyon düşüklüğü, devamsızlık yöneticileri oldukça meşgul ediyor. Görünüşte herşey yolundayken birdenbire işinden ayrılanlar şaşırtıyor. Bütün bunların nedenlerinden biri de şirketle eleman arasındaki psikolojik kontratın bozulması. "Psikolojik Kontrat" terimini ilk kez 1960 yılında Argyris kullanmış....
  2. Kira kontratı yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlar:

Kira kontratı yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlar:

kira kontratı örneği kira kontratı nasıl doldurulur sözleşmesi nasıl doldurulur sözleşmesi örneği 2010 Kira kontratı yazılırken dikkat edilmesi gereken hususlar: 1-Kira kontratının ön yüzünde bulunan "DAİRESİ" ibaresinin karşısına mecbur bulunduğu il yazılmalıdır. 2-Kiracı, kiraya veren ve kefil tüm taraflar kontratı beraberce huzurda imzalamalıdır. 3-Kira kontratına pul...
  3. Kontratı fesh edildi

Kontratı fesh edildi

MUSTAFA SANDAL'IN SAHİBİ OLDUĞU SANILAN BODRUM'DAKİ OTEL MEĞER KENDİSİNİN DEĞİLMİŞ! İşletmeci Cüneyt Kurt'la Bodrum'da bir otelin ortağı olduğu bilinen Mustafa Sandal'ın, aslında otelin sahibi değil işletmecisi olduğu ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde çıkan 'Musti otelini satıyor' haberleri üzerine otelin gerçek sahipleri Nadin Perahya ve ortakları, Sandal ve Kurt'un otelin sadece...
  4. Kira kontratı örneği 2012

Kira kontratı örneği 2012

2012 yılı için kira kontratı yapmak istiyorum var ise bana xls formatında vermeniz mümkün müdür kira kontratı yapacağım. Teşekkür ediyorum. Yaren.

Sayfayı Paylaş