gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Kontratı fesh edildi

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] MUSTAFA SANDAL'IN SAHİBİ OLDUĞU SANILAN BODRUM'DAKİ OTEL MEĞER KENDİSİNİN DEĞİLMİŞ!

İşletmeci Cüneyt Kurt'la Bodrum'da bir otelin ortağı olduğu bilinen Mustafa Sandal'ın, aslında otelin sahibi değil işletmecisi olduğu ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde çıkan 'Musti otelini satıyor' haberleri üzerine otelin gerçek sahipleri Nadin Perahya ve ortakları, Sandal ve Kurt'un otelin sadece işletmeciliğini yaptığını açıkladı.

Gerçek sahipler, otelin 8 yıllık işletmesinin kiracısı olan Musti'nin 350-400 bin dolarlık masrafını ödeyip kontratı fesh etti!

Perahya ve ortaklarıyla 8 yıllığına anlaşan Sandal ve Kurt'un sözleşmesinin, ikinci yılda otelin sahipleri tarafından fesh edildiği söyleniyor. Oteli aldıklarında yaptıkları 350-400 bin dolarlık masrafı Perahya ve ortaklarından alan Sandal ve Kurt, bu parayla otelin iki yıldır biriken borçlarını ödemiş. Mustafa Sandal kontratın fesh edilmesiyle ilgili şu açıklamayı yaptı: 'Çok iyi bir hizmet vermek istiyorduk. Ama gelir gideri karşılamadığı için oteli bırakmak zorunda kaldık.'
    Sabah
    Arkadaşına

Kontratı fesh edildi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Psikolojik Kontratları Yenileyin

Psikolojik Kontratları Yenileyin

psikolojik kontrat Personeldeki nedensiz görünen gönül kırıklıkları, motivasyon düşüklüğü, devamsızlık yöneticileri oldukça meşgul ediyor. Görünüşte herşey yolundayken birdenbire işinden ayrılanlar şaşırtıyor. Bütün bunların nedenlerinden biri de şirketle eleman arasındaki psikolojik kontratın bozulması. "Psikolojik Kontrat" terimini ilk kez 1960 yılında Argyris kullanmış....
  2. kontrat

kontrat

Kontrat Herkes için dikkatli olunması gerektiğini belirten bir işarettir. Herkes için dikkatli olunması gerektiğini belirten bir işarettir
  3. Kira kontratı yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlar:

Kira kontratı yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlar:

kira kontratı örneği kira kontratı nasıl doldurulur sözleşmesi nasıl doldurulur sözleşmesi örneği 2010 Kira kontratı yazılırken dikkat edilmesi gereken hususlar: 1-Kira kontratının ön yüzünde bulunan "DAİRESİ" ibaresinin karşısına mecbur bulunduğu il yazılmalıdır. 2-Kiracı, kiraya veren ve kefil tüm taraflar kontratı beraberce huzurda imzalamalıdır. 3-Kira kontratına pul...
  4. Kira kontratı örneği 2012

Kira kontratı örneği 2012

2012 yılı için kira kontratı yapmak istiyorum var ise bana xls formatında vermeniz mümkün müdür kira kontratı yapacağım. Teşekkür ediyorum. Yaren.
  5. kira sözleşmesi nasıl fesh edilir ?

kira sözleşmesi nasıl fesh edilir ?

Merhabalar hanımlar. Kiracıyım ve sözleşmemi fesh etmek istiyorum.Herhangi bir terslikle karşılaşmamak için nasıl yapmam gerekiyor bunu kanunen anlatırmısınız acaba ?

Sayfayı Paylaş