gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Konu Açmadan KESİNLİKLE OKUYUN ! Banlanmayın

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sevgili yöneticilerimiz ve değerli kullanıcılarımız,
    Bu bölümümüzden,

şifre kırıcılar
    msn hackleme
    şifre bulma

Kısacası yasak olan bütün msn ile ilgili konuların açılması KESİNLİKLE
    yasaktır, uymayan arkadaşlarım Sitemizden Atılacaktır...

Bilgilerinize...

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Konu Açmadan KESİNLİKLE OKUYUN ! Banlanmayın
    Lütfen bu konuya hepinizin hassasiyet göstermesini bekliyoruz.
    Sitemizin kurallarına aykırı olan konuları yada şüpheli olan konuları emin olmadığınız konuları bile kesinlikle bize bildirmenizi rica ediyoruz.
    İndirilebilir,izlenebilir,rapidli linkler korku ve adult içerikli + 18 lik konu ve resimleri her hangi bir illegal konuları bize bildiriniz.

Keyifli forumlar

M.M yönetimi *****

Konu Açmadan KESİNLİKLE OKUYUN ! Banlanmayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Konu Açmadan Mutlaka Okuyunuz !

Konu Açmadan Mutlaka Okuyunuz !

Sevgili arkadaşlarım, şehirsel bazda sizin gibi sitemizden faydalanan kişi / kişilerin buluşma noktası olarak açılmıştır bu konu başlığı... Lütfen Şehirlerimizin özelliklerinin yanında, aynı şehirde oturan / ikamet eden diğer Melekler ile buluşun tanışın kaynaşın... Açılan konuları sadece bulunduğunuz şehrin tanıtımı, gezilecek yerleri ve tarihi eserleri olarak 3 başlıkta toplayın gereksiz...
  2. Cok ürkütücü yaw kesinlikle okuyun

Cok ürkütücü yaw kesinlikle okuyun

Köyümüz, Tipi Köy İç Anadolunun en eski köylerindendir.Köyümüzün mezarlığı evimizin tam karşısındaydı.Komşumuzun bize orada garip şeyler gördüm, demesi bizi ne kadar ürkütsede inandırmıyordu.Ta ki Burak arkadaşımın sünnet gecesine kadar.Birden arkadaşımın hediyesini evde unuttuğumu farkettim.Gece garip olayların olduğunu bildiğim için eve gitmeye korkuyordum.Eve yaklaştığımda bazı...
  3. Melişler Kesinlikle Okuyun

Melişler Kesinlikle Okuyun

Aman dikkatli olalım. İstatistiksel bilgilerden derlenmiş bu nasihatlara uyalım. 1.Elinde bıçak, makas varken koşma. Düşersin, olmadık bir yerine batar. 2.Kalın yüzük, kalın zincirli kolye takma. Merdiven inerken trabzana, alacağın arabanın motoruna bakarken pervaneye takılırsa parmağın kopar, boynun kırılır. 3.Şeytan vardır ve onun işi gerçekten ateşli silah doldurmaktır. Oynama,...
  4. Yönetim ve Kullanıcılarımız konu açmadan önce MUTLAKA OKUYUNUZ

Yönetim ve Kullanıcılarımız konu açmadan önce MUTLAKA OKUYUNUZ

Buradan tevellütü ( yani eskilik zamanı ) ne olursa olsun, müzikli şehir tanıtımları, sözlü parçalar, eski sanatçı videoları, yani telif haklı hiçbir içerik asla ama asla paylaşmayın... link bile olsa vermeyin arkadaşlarım. YASAKTIR....
  5. İçimizdeki Çocuk (Kesinlikle Okuyun)

İçimizdeki Çocuk (Kesinlikle Okuyun)

Biraz önce okudum bu yazıyı gerçekten çok güzel bir yazı. Çok hoşuma gitti bir de size sunmak istedim bakalım beğenecek misiniz? :) Bulent, avucunu acmis kendisine dogru elini uzatan adama ters ters bakti. Elli yaslarinda gosteren adam, gormeye alistigi hirpani kiyafetli dilencilere benzemiyordu. Uzerindeki giysiler eski fakat temizdi. Eli yuzu temiz ve saglikli gorunuyordu. "Sapa...

Sayfayı Paylaş