gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Konu kızlar olunca masallarda değişiyormuş

Konu, 'Karikatürler' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Güzel olmuş ama :) [​IMG]

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha babada tam baba yani :D

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

saka gibi yha çok komik bu site süper

Konu kızlar olunca masallarda değişiyormuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. masallar gerçek olsa

masallar gerçek olsa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Masalim Ol Sonuna Kadar

Masalim Ol Sonuna Kadar

Seninle ben... Öylesine.. Bir yıkık kentin sevdalı çocuklarıyız... Yaralı hayatlarıyla birbirlerine sarılan.. Gözlerinden avuçlarıma dökülen sessizlik.. kimsesizlik.. giz.. küskünlük.. bu şimdi neyin nesi... Avuçlarımda donuyor gözlerin.. Suskunluğum gecenin demine, gece sensiz ölüme söz geçirmekte… Uzak bir ülkenin şimdi yolsuz yolcusu yüreğim.. Sadece üşüyorum.. Boğazım düğüm düğüm… ''...
  3. pespembe masal gibi kız odaları

pespembe masal gibi kız odaları

genç kız odaları kız odaları kiz odalari kızodaları bilmiyorum neden böyle bir takıntı olmuştur kızlara pembe erkeklere mavi...:) yıllardır devam eden bir gelenek bazen bunu bozmak istesekte dayanamıyoruz sanırım iyice alıştık ama kız çocuklarına pembede yakışmıyor degil biraz abartalım ve pembe dünyaya bakalım.....................
  4. Kızlara masal gibi odalar

Kızlara masal gibi odalar

KIZ ÇOCUKLARI BAMBASKADIR :)HERŞEYLERİ SÜSLÜ OLUR KÜÇÜKLÜKTEN GELEN BİR KOKOŞLUK VAR YANİ KANIMIZDA :dp8: KIYAFETLERİMİZ TOKAMIZ TAKIMIZ ODAMIZ ANNEMİZİN KONTROLÜ ALTINDA BİZ DAHA DOĞMADAN HAZIRLANIR :) İŞTE BU SÜSLÜLÜK BÜYÜYÜNCEDE BİZDE DEVAM EDER ÇOĞU GENÇ KIZIN ODASI BÜYÜSEDE PEMBEDİR CIVIL CIVILDIR İŞTE ONLARA ÖRNEK HARİKA ODALAR HADİ KIZLARR...

Sayfayı Paylaş