gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Konu Nasıl Açılır?

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Sevgili M.M Melekleri; Sizlere yeni konu nasıl açılır onu anlatacağım.Bu sayede bizimle bilgi paylaşımında bulunabilir,dilerseniz dertlerinizi anlatabilir ve yeni üye olmuş iseniz bize kendinizi tanıtabilirsiniz.

Son düzenleme: 21 Ocak 2011
    hazal gazel bunu beğendi.
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    ÇOk güzel olmuş canım teşekkürler bunu da sabitleyelim.:)

3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    ben sabitlemiştim adminim:)

4. Aslı_m

Aslı_m Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel bir konu olmuş bende açamıyordum zaten... :)

5. hazal gazel

hazal gazel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    okadar güzel anlatmışsınız ki çok saolun ya

KeLeBeK's bunu beğendi.
Konu Nasıl Açılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Forumuza Konu nasıl Açılır ?

Forumuza Konu nasıl Açılır ?

maxicep konu acma Merhaba arkadaşlarım bilmeyen arkadaşlarımız için konunun sitemize nasıl açılacağını ve dikkat edilmesi gereken hususları anlatmaya karar verdim. Öncelikle konuyu açacağınız siteye gidiyorsunuz. diyelimki site şu olsun. ylang ylang faydaları-MUCİZE İKSİRLER bu sitedeki konunun başlığı, ylang ylang faydaları biz bunu sitemizde açarken, başlığı biraz değiştirmemiz...
  2. Yeni konu nasıl açılır?

Yeni konu nasıl açılır?

1.AŞAMA Öncelikle açacağımız konunun içeriğine en uygun bölümü seçmeliyiz.Çünkü sitede kirliliğe neden olabilir.Ayrıca gereksiz konularda açmak sitede görüntü kirliliğine yol açar eğer bir sorununuz varsa site yöneticilerine veya ilgili üyeye özel mesaj atarak ulaşabilirsiniz. 2.AŞAMA Konuyu açacağımız bölümü seçtikten sonra yeni konu butonunu kullanıyoruz. 3.AŞAMA Konumuza uygun bir...
  3. Konu nasıl açılır ? Nelere dikkat etmek gerekir ?

Konu nasıl açılır ? Nelere dikkat etmek gerekir ?

Değerli Melekler Mekanı Editörleri Şimdi sizlere konu nasıl açılır olayını çok basit şekilde video olarak anlatmaya çalışacağım. Bu konuyla alakalı tüm sorularınızı ve sorunlarınızı yine bu başlık altından açılmış konunun altına yazabilirsiniz. http://www.youtube.com/watch?v=yYDLNyqZVSo
  4. Başka yerden konu nasıl açılır linkleme nasıl yapılır nelere dikkat edilir ?

Başka yerden konu nasıl açılır linkleme nasıl yapılır nelere dikkat edilir ?

Başka yerden konu nasıl açılır linkleme nasıl yapılır nelere dikkat edilir hususunda sizler için hazırladığımız görsel sevgili editörler. http://www.youtube.com/watch?v=LPfRd762hbg&feature=youtu.be
  5. Kulak tıkanıklığı nasıl açılır ?

Kulak tıkanıklığı nasıl açılır ?

kulak tıkanıklığına ne iyi gelir,kulak tıkanması niye olur,kulak tıkanmasına ne iyi gelir,kulak tıkanmasını ne geçirir,kulak tıkanması nasıl geçer Bazen alerji, nezle, yüzmek veya hava basıncı değişikliklerden dolayı kulaklarınız tıkanır. Birçok zaman kulak tıkanıklığı kendiliğinden geçer ama bazen kalıcı olur ve buda her şeyden çok bizi kişilerin yaşam kalitesine olumsuz etki yapar. Kulak...

Sayfayı Paylaş