gebe
  1. temmuz

temmuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

konu silinmesi

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında temmuz tarafından paylaşıldı.

actığım konuları yüklediğim resimleri nasıl silebilirim bilgilendirirmisiniz

2. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım resim düzenleden silebilirsin ama konuyu bende bilmiyorum

konu silinmesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. koma

koma

Koma Kendini koma halinde görmek, karşılaşacağınız kötü bir olayın sizi çok etkileyeceğine yorumlanır. Kendini koma halinde görmek, karşılaşacağınız kötü bir olayın sizi çok etkileyeceğine yorumlanır. Kişinin bazı dostlarından haber alamayacağına işaret eder
  2. Koma

Koma

Koma, hastanın stimülasyonla uyarılamadığı, tam bir bilinç kaybı durumudur. Solunum azalması, hipotansiyon, arefleksi ve sfinkterik kontrol kaybı eşlik edebilir. Kafatası içiyle ilgili etkenler arasında serebrovasküler tıkanma, hematoma, tümör, akut enfeksiyonlar, abseler, epilepsi (bkz.) ve travma vardır. Bunların dışındaki etkenler arasında ise zehirlenme, diabet, hipoglisemi (insulin veya...
  3. konu

konu

açılanma nedir doktorum bana dedide anlamadım bir açıklasanız
  4. İphone Uygulama Silinmesi

İphone Uygulama Silinmesi

İphone Da Uygulamalar Nasıl Silinir İphone Da Uygulamalar Nasıl Kaldırılır İphone Da Uygulama Silinmesi Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda İphone'dan uygulamarı nasıl kadlrıacağımızı - nasıl sileceğimizi hep birlikte öğreniyor ve konu hakkında bilgi ediniyoruz. Kaldırmak istediğiniz herhangi bir icona bikaç saniye basılı tutun titremeye başladıklarında üstlerindeki küçük x...

Sayfayı Paylaş