gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

konuk

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Konuk Kişinin evi ile ilgilidir. Temiz ve güzel konuklar, evde bolluğa işaret eder.

konuk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cumhuriyetimizin İlk Resmi Konuğu

Cumhuriyetimizin İlk Resmi Konuğu

Mustafa Kemal, ‘En büyük eserim’ dediği Cumhuriyet’i tanıtmak, dünyaya anlatmak istiyordu. Ama Cumhuriyet’in ilanı üzerinden 5 yıl geçtiği halde, hiçbir yabancı devlet adamı ülkeye gelmemişti. Takvimler 20 Mayıs 1928 gününü gösterirken, İstanbul, “Genç Cumhuriyet’in ilk konuğu” olarak, Türkiye’ye resmî bir ziyarette bulunan Afganistan kralı Amanullah Han ve eşi Kraliçe Süreyya’yı coşkuyla...
  2. konuklarınız için masa kartları

konuklarınız için masa kartları

masa kartları masa kartı herseyi dört dörtlük ayarladınız hatta konuklarınızın oturacagı yerler bile belli mi? ozaman onlara küçük bir sürpriz yapmaya ne dersiniz oturacakları masalara bardaklara isimlerinin yazdıgı küçük kartlar koymak nasıl olur acaba bakalım mı?.................
  3. 9.Haftanın konuğu CeMoŞ

9.Haftanın konuğu CeMoŞ

1-Kendinizi kısaca tanıtırmısınız?(Yaş,isim,yaşıdığın yer, evli bekar meslek vs.) tabii yaşım 29 yaşadığım yer şanlıurfa evliyim ev hanımıyım 2 tane çocukum varr ellerinizden üper :D:D 2-Giyim tarzınız nasıldır?Nasıl giymeyi seversiniz? tarzım yok pek yani yakışanı giyiyorumm taşıyabildiğimi giyiyorum:D 3-M.M ne zaman ve nasıl tanıştınız? ooo M.M ilktanışmam süperdii ben başka bir...
  4. 16.Haftanın konuğu Neşe

16.Haftanın konuğu Neşe

1- Kendinizi tanıtırmısınız?(yaş,iş,çocuk,hobi vs) Ben Neşe 42 yaşındayım sanırım adımın tüm özelliklerini taşıyorum neşeliyim çok hareketliyim izmir de doğdum yaşıyorum.ev hanımlığı ve iş arasındayım dediğim gb iş yerimiz evimizin alt katı o bakımdan her yere yetişiyorum yaniii.üç çocuğum var 2 erkek 1 kızım var..gezmeyi,dans etmeyi,müzik dinlemeyi,kitap okumayı severim. Ailem başta...
  5. 30. Haftanın Konuğu SADMİN !

30. Haftanın Konuğu SADMİN !

merhaba arkadaşlar; bildiğiniz üzere geçen haftamızın konuğu çok sevdiğimiz adminlerimizden titan abla idi. bu haftanın konuğu çok değerli yöneticimiz ve adminimz sadmindi ancak sadminin işlerinin yoğunluğu nedeni ile sorularımızı hafta sonu cvplayabileceiğini bildirdi :D:D kabul ettik. kısacası meleklerimmm bu haftanın konuğuu sadmindir. sadmine özel vede güzel sorularınız var ise bana...

Sayfayı Paylaş