gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

konuklarınız için masa kartları

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

masa kartları masa kartı
    herseyi dört dörtlük ayarladınız hatta konuklarınızın oturacagı yerler bile belli mi? ozaman onlara küçük bir sürpriz yapmaya ne dersiniz oturacakları masalara bardaklara isimlerinin yazdıgı küçük kartlar koymak nasıl olur acaba bakalım mı?..............

konuklarınız için masa kartları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. konuk

konuk

Konuk Kişinin evi ile ilgilidir. Temiz ve güzel konuklar, evde bolluğa işaret eder.
  2. Masa Örtüleri İçin Aksesuarlar

Masa Örtüleri İçin Aksesuarlar

deri örtüler runner masa örtüsü deri sehpa örtüleri ranır modelleri ranır modelleri Masa Örtüsü aksesuarları şık bir masanın vazgeçilmezleridir. Aşağıdaki şekilde sıralanırlar. Masa Kapağı: Masa Kenarında 33 santim sarkan Masa Örtüsünün üstüne genelde 15 santim sarkıtılarak zıt bir renk kullanılarak konulur. Evler için gerekli olmayıp restaurantlar için vazgeçilmezdirler. Runner: Masa...
  3. Masa başında kilo alanlar için

Masa başında kilo alanlar için

"Yorucu ve sürekli masa başında geçen bir mesleğe sahibim, bu da kilo almama neden oluyor" diyen Melek'lerimiz ve bizi ziyaret eden değerli misafirlerimiz için, bahsi geçen bu kilo sorununa karşı çözümler sunuyoruz bu yazımızda... Zamanı belli olmayan molaları, dengesiz mesai saatleri ve yorucu, uzun çalışma koşulları nedeni ile ofiste dengeli beslenmek oldukça zahmetli...
  4. 2014 Yılbaşı İçin Masa Dekorasyonları

2014 Yılbaşı İçin Masa Dekorasyonları

2014 yılbaşı masa dekorasyonları, yılbaşına özel masa dekorasyonları 2014, 2014 yılbaşı masa süslemeleri Sevgili melekler, yılbaşına kısa bir zaman kala, evde bir davet verecekseniz, şimdiden menünüzü düşünmeye başlamışsınızdır. Yemeğin görsel kısmı olan masa dekorasyonu da o gece için mutlaka daha özenli ve farklı olacaktır. Belki yeni bir takım tabak ya da bardak alacaksınız, ya da nadiren...

Sayfayı Paylaş